انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: سلام درخواست ایجاد انجمن جدید (لطفا نظر بدید)  (دفعات بازدید: 3492 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مهدی باقری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
    • انتقاد
سلام من میخوام از مدیران این سایت درخواست کنم که یک انجمن جدیدایجاد کنن برای رفع مشکلات و error  های سیستم عامل که بچه ها بهش برخورد میکنن که این باعث منسجم تر شدن و دسترسی راحتر به این جور سوالات میشه

و همچنین یک انجمن دانلود برای لینک نرم افزارها با تمام وابستگی ها تا اگه کسی اینترنت نداشت بتونه نرم افزارهای مورد نیازشو از از تو ویندوز دانلود کنه آخه بعضی ها در مکان هایی یا شرایطی هستن که نمی تونن بسته ها رو بخرن
« آخرین ویرایش: 30 فروردین 1389، 01:51 ب‌ظ توسط ghandon.2110 »
امام رضا علیه السلام فرمودند:     مَن حاسَبَ نَفسَهُ رَبَحَ وَمَن غَفَلَ عَنهَا خَسِر؛
آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است.

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
پاسخ به: سلام درخواست ایجاد انجمن جدید
« پاسخ #1 : 30 فروردین 1389، 12:05 ب‌ظ »
من مدیر نیستم اما خوب مگه همینجا چه مشکلی داره؟؟!!

آفلاین مهدی باقری

• Jr. Member
  • *
    • انتقاد
پاسخ به: سلام درخواست ایجاد انجمن جدید
« پاسخ #2 : 30 فروردین 1389، 01:12 ب‌ظ »
سلام دوست عزیز نظر من اینه که به خاطر اهمیت این موضوع بهتره که یک مکان مشخص داشته باشه تا بحث ها منسجم تر بشه
امام رضا علیه السلام فرمودند:     مَن حاسَبَ نَفسَهُ رَبَحَ وَمَن غَفَلَ عَنهَا خَسِر؛
آن کسى که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
۱- بالاخره مشکلاتی که شما بهش بر می خورین یا مربوط به نصبه، یا نرم‌افزاریه، یا مربوط به شبکه هست و یا سخت‌افزاریه. برای هرکدوم از این‌ها یک (و بیش‌تر) انجمن داریم. اگه هم جزو هیچ کدوم این‌ها نبود می‌تونین در انجمن عمومی مطرح کنین.
۲- نیاز به انجمن دانلود نیست. تمامی برنامه‌ها و پیش‌نیاز هاشون بر روی وب‌سایت http://packages.ubuntu.com موجوده.
برای دانلود کردن از ویندوز هم برنامه‌ی uspc موجوده: http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=8506.0
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین مهدی باقری

• Jr. Member
  • *
    • انتقاد
دانیال بهزادی سلام فکر کنم تا حالا با مشکلات سیستم عامل سرو کار نداشتی
ثعضی موارد خود سیستم عامل هم دچار اشکال میشه  که کم هم نیست (قابل توجه ویندوزی ها)
مثلا من الان اوبونتو 9.1 دارم که بالا نمی یاد که مجبور شدم تو انجمن عمومی مطرح کنم که این یه اشکاله نا سلامتی
این سایت  در مورد اوبونتو است زشته که سوال های مربوط به اونه تو قسمت عمومی باشه به نظر شما این طور نیست !!!

آفلاین مهدی...

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
  • http://Mearaji.ir
    • وبلاگم
سلام
شما برو صفحه اول، ببین در مورد انجمن عمومی چی نوشته!!
نقل‌قول
انجمن عمومی
سؤالاتی که در بحث سایر انجمن‌ها نمی‌گنجند را اینجا مطرح نمائید
یعنی اگه سوالت مربوط به هیچکدام از انجمن ها نبود بیا اینجا. انجمن عمومی ماله جشن تولد که نیست!! ماله اوبونتو و لینوکسه.
واقعا چه اشکالی داره سوال بالا نیومدن سیستم شما تو انجمن عمومی باشه؟؟ دلم می خواد جواب سوالم رو بدی...
کافه اوبونتو رو گذاشتن واسه مسائل یه خورده حاشیه ای....

آفلاین مهدی باقری

• Jr. Member
  • *
    • انتقاد
سلام مهدی... فکر کنم متن منو درست نخوندی
 انجمن عمومی هم برای سؤالاتی  است که در بحث سایر انجمن‌ها نمی‌گنجد نه برای سیستم عامل
و به نظر من یه انجمن تخصصی برای بررسی مشکلات اوبونتو لازمه البته نظر شما هم محترمه ( :-X)
چون اگه اختلاف نظر نباشه که پیشرفتی بوجود نمی یاد :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
این مطلب که اوبونتو بالا نمی‌آد مربوط به راه اندازی می‌شه و جای اون در انجمن «نصب، راه‌اندازی و به‌روز آوری» هست
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن