انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نشست های لینوکس کاران و ابونتو کاران در تهران چه زمانیه و کجاست؟  (دفعات بازدید: 9172 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

lomion

• مهمان
فقط یه جا می خواد که هفتگی یا دوهفته یه بار به ما دو ساعتی وقت بده. اگه اینترنت هم داشته باشه که دیگه بهتر. خیلی فکر سالن و اینا بودن لازم  نیست .

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
فکر کنم همون فرهنگ‌سرای فن‌آوری اطلاعات برای دادن سالن مشکلی نداشته باشه، یه سر بزنید بد نیست
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین خدا حافظ ویندوز

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
من یه تازه کار هستم خیلی سوالات برام پیش اومده  ](*,)
رو نت بوکم ubuntu نصب کردم رفتم دانشگاه همه دیدن خوششون اومد حالا یه سری از بچه ها رفتن نصب کردن اما به مشکل بر خوردن حالا من بلد نیستم مشکلاتشونو حل کنم اما اگه یه سری جلسات منظم باشه خیلی خوب میشه حداقل ما هایی که علاقه داریم بتونیم 4 تا چیز یاد بگیریم و بتونیم 4 تا توضیحات بدیم و بتونیم این سیستم عامل قدرتمند در عین حال سبک رو گسترش بدیم :-X
 به خدا ما خیلی تو فقر هستیم ( چون هیچ اطلاعاتی نداریم ) اگه اینجوری پیش بریم تا 1000 سال دیگه هم باید اسم ویندوز رو بشنویم  ](*,) ](*,) :'( :'(
خدا حافظ ویندوز

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
رو نت بوکم ubuntu نصب کردم رفتم دانشگاه همه دیدن خوششون اومد حالا یه سری از بچه ها رفتن نصب کردن اما به مشکل بر خوردن حالا من بلد نیستم مشکلاتشونو حل کنم اما اگه یه سری جلسات منظم باشه خیلی خوب میشه حداقل ما هایی که علاقه داریم بتونیم 4 تا چیز یاد بگیریم و بتونیم 4 تا توضیحات بدیم و بتونیم این سیستم عامل قدرتمند در عین حال سبک رو گسترش بدیم :-X
 به خدا ما خیلی تو فقر هستیم ( چون هیچ اطلاعاتی نداریم ) اگه اینجوری پیش بریم تا 1000 سال دیگه هم باید اسم ویندوز رو بشنویم  ](*,) ](*,) :'( :'(

دوست عزیز، اول از همه سلام. بعدش فکر می‌کنم اون نام کاربریتون یه کم مناسب نیست، همین‌طور امضاتون. ما اینجا برای هیچ‌کس آرزوی مرگ نمی‌کنیم. ما رقابت صنفی و حرفه‌ای می‌کنیم به نفع کاربر. ما هیچ‌کس رو مجبور نمی‌کنیم از لینوکس استفاده کنه.
در مورد نکته‌ای هم که اشاره کردید باید بگم که خب این سایت هست، ویکی موجوده و تالارها هم وضیعت خوبی دارن. در ضمن کانال IRC هم هست برای مواقع اضطراری. هر چند با شما موافقم که اگه جلسات منظنمی هم بود خوب می‌شد
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین خدا حافظ ویندوز

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5

دوست عزیز، اول از همه سلام. بعدش فکر می‌کنم اون نام کاربریتون یه کم مناسب نیست، همین‌طور امضاتون. ما اینجا برای هیچ‌کس آرزوی مرگ نمی‌کنیم. ما رقابت صنفی و حرفه‌ای می‌کنیم به نفع کاربر. ما هیچ‌کس رو مجبور نمی‌کنیم از لینوکس استفاده کنه.
در مورد نکته‌ای هم که اشاره کردید باید بگم که خب این سایت هست، ویکی موجوده و تالارها هم وضیعت خوبی دارن. در ضمن کانال IRC هم هست برای مواقع اضطراری. هر چند با شما موافقم که اگه جلسات منظنمی هم بود خوب می‌شد

سلام آقای بهزادی
درسته شاید من یه کمی در مورد اسم یوزرم زیاده روی کردم که تا جایی که دسترسی داشتم ادیتش کردم .
مطلب بعدی هم اینکه باورتوووووووون نمیشه من الان چه ذوق و شوقی دارم که از یه سیستم عامل کاملا قانونی قدرتمند و کاملا رایگان استفاده می کنم خیلی مشتاقم که هرچه زوووود تر بتونم با دستورات و ترفندهای ubuntu آشنا بشم و مورد بعدی هم اینکه قبول دارین ساختار انجمن و ویکی  برای یه کاربر تازه عضو خیلی پیچیده هست ؟
قبول دارین کتگوری انجمن نیاز به یه تجدید نظر داره ؟
باز هم عذر می خوام اگه بد صحبت کردم ::)
خدا حافظ ویندوز

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
پاسخ به: نشست های لینوکس کاران و ابونتو کارا
« پاسخ #20 : 09 اردیبهشت 1389، 01:40 ق‌ظ »
عزیزان دل برادر

ببینید ، من سال پیش همین پست رو دادم که تا همکنون هیچ جوابی از نفرات نیومده که بیاین دور هم جمع بشن و کاری بکندند. اصلا یه جایی باهم قرار بزارن همدیگر رو از نزدیک ببیند. هی می گید جا نیست. مکان نیست. زمان نیست. باید اینترنت باشه. چرا همش موج منفی می فرستید. حالا اگر هر هفته مثل مرغ سر پر کنده جامون عوض شه بهتر از اینه که اصلا جلسه برگزار نشه. بالاخره اگر تعدای دور ههم جمع بشیم می تونیم همفکری در مورد جا بکنیم. کلی ایده می تونه به عنوان جا مطرح بشه.

پس حالا بیایید با هم جمع بشیم و همفکری کنیم. مثلا می تونیم توی جشن اوبونتو به همدیگه نشونی بدیم تا یک گروه با هم آشنا بشه. اصلا می تونیم گروهی توی پارک قرار بزاریم و با هم در مورد جا همفکری کنیم. می تونیم توی یکی از دانشگاه ها قرار بزاریم. می تونیم به طور محلی توی هر محله قرار بزاریم. می تونیم از مسجد و فضا های کانون فرهنگی و بسیج مساجد هم در این راستا بهره بگیریم. در ضمن تابستان و بحث فرهنگی مساجد هم داغه. همین مسجد محلمون که پدر بزرگوارم امام جماعت هستش ، اگه چندتا از دوستا همیاری کنند و با هم فکری کنیم ، فکر کنم جای خوبی را در داخل مسجد به عنوان لاگ شرق تهران ایجاد کنیم.

همونطور که گفتم از شرف تهران هستم. خیابان پیروزی. اصلا اینجا بروبچ پیروزی هستن؟ بچه های پیروزی کجایید که هم محلیتون تک مونده. در کل بنده مخلص ایران زمینم. همه جای ایران سرای من است.

هر کسی که می تونه من رو کمک کنه غیر از اینکه اینجا نظر بده می تونه به بنده پیامک بزنه یا اینکه به من زنگ بزنه. در هر صورت خودش رو با اسم کاربری یا هر اسمی که می خواد معرفی کنه که حداقل دی انجمن همدیگر را بشناسیم.

شماره موبایلم همیشگیم: 09356235358

هر کسی که خواستار ایجاد لاگ شرق تهران یا احیای لاگ تهران هست ، بگوید بسم الله. زود باشیدا. وقت طلاست. ;D
« آخرین ویرایش: 09 اردیبهشت 1389، 03:12 ق‌ظ توسط Thinker - محمدمهدی محمدی »
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین بهنام توکلی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 491
    • چاپچی
فکر کنم همون فرهنگ‌سرای فن‌آوری اطلاعات برای دادن سالن مشکلی نداشته باشه، یه سر بزنید بد نیست
قبلاها جلسات تهران لاگ در همین فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات برگزار می‌شد. اما به دلیل یک سری دلایل که بهتر می‌دانم مطرح نکنم دیگر جلسات در آن‌جا برگزار نشد :)