انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: انتقال اطلاعات از فدورا به نرم افزار boxes  (دفعات بازدید: 3065 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ghostman

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 33
سلام دوستان ... من یه ویندوز ۱۰ روی نرم افزار boxes نصب کردم .. میخوام یه فایلی رو انتقال بدم داخل این ویندوز ... چجوری باید اینکارو بکنم؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اصولاً از طریق هم‌رسانی در شبکه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ghostman

• Jr. Member
  • *
خوب اینی که شما گفتی یعنی چی ؟؟
تو دایرکتوری خاصی باید فایل قرار بدم تا تو ویندوز نمایش داده بشه ؟   باید شبکه ایجاد کنم ؟
چیکارش کنم؟؟

آفلاین ghostman

• Jr. Member
  • *
دوستان واقعا کسی این جواب رو نمیدونه ؟؟   میخوام یه فایل رو از لینوکسم به ویندوزی که توی باکس نصب کردم انتقال بدم .. چجوری این کارو بکنم ؟؟؟؟؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نمی‌دونه چیه؟ پاسخت رو در بالا دادم. رایانهٔ میزبان و میهمان خودشون با هم شبکه هستن. شما کافیه یه شاخه رو در یک طرف هم‌رسانی کنی تا از اون طرف بتونی ببینیش.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ghostman

• Jr. Member
  • *
خوب دوست عزیز اگر میدونستم که نمیپرسیدم ... ضمنا شما داری تئوری این کار رو میگی ... یه شاخه رو هم رسانی کنم تا اون طرف دیگه ببینم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این شاخه چی هست ؟   چجوری هم رسانی کنم ؟؟    اصن این هم رسانی یعنی چی؟؟؟
یکمی واضح تر توضیح بدید ممنون میشم

آفلاین X!n3td

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 57
  • Qali Linux Mast3r
    • زمین سکیوریتی
زبان ساده :

sudo yum install openssh-server
نصب سرور ssh

systemctl start sshd
راه اندازی SSH deamon

حالا داخل ماشین ویندوز با FileZilla به فدورا متصل بشید .

به پورت 22 .

Telegram :
inject@

آفلاین ghostman

• Jr. Member
  • *
ممنون از شما دوست گرامی ....
من الان سرور ssh رو فعال کردم . نرم افزار فایل زیلا رو هم سرچ کردم که دو نوع داره یکی کلاینت و یکی سرور ... کدوم رو دانلود کنم ؟
توی ویندوز مجازی نصبش کنم ؟

آفلاین X!n3td

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 57
  • Qali Linux Mast3r
    • زمین سکیوریتی
بله نسخه کلایننت / داخل ویندوز .

راه ساده تری هم هست / نصب  وب سرور و دانلود فایل داخل مشین مجازی .
Telegram :
inject@

آفلاین ghostman

• Jr. Member
  • *
خوب من وب سرور اپاچی رو هم دارم روی فدورا .. این راهی که پیشنهاد دادید رو کاملتر توضیح میدید/؟؟   ممنون از همگی

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
خوب دوست عزیز اگر میدونستم که نمیپرسیدم ... ضمنا شما داری تئوری این کار رو میگی ... یه شاخه رو هم رسانی کنم تا اون طرف دیگه ببینم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این شاخه چی هست ؟   چجوری هم رسانی کنم ؟؟    اصن این هم رسانی یعنی چی؟؟؟
یکمی واضح تر توضیح بدید ممنون میشم
روی یه شاخه در سیستم‌عامل مهمان کلیک راست کن و هم‌رسانی در شبکهٔ محلّی رو انتخاب کن. به همین راحتی (: