انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نصب ابونتو  (دفعات بازدید: 751 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ghaderi172

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
نصب ابونتو
« : 22 امرداد 1395، 11:45 ق‌ظ »
سلام و خسته نباشید به همگی
من فعلا از ویندوز استفاده می کنم و میخواستم ubuntu نصب کنم.چون اصلا محسط اوبونتو کار نکردم چند تا سوال دارم
اول اینکه 32 باید بزنم یا 64؟(سیستم لب تاب من : رم 8 گیگ- گرافیک 6-4 و intel core i7 -4510u CPU 2.00-2.60ghz)
دوم اینکه این بخش پارتیشن بندی فضا خالی از کجا هستش؟ینی میخوام بگم من الان یکی از درایو هام ویندوز دارم اونو مث نصب ویندوز پاک میکنم و فضا خالی میشه یا چیکار کنم؟
سوم اینکه  ...,word,excel رو نمیشه نصب کرد؟اگه فایلی برام بفرستن ، برای ویرایش اون به مشکل میخورم یا مشکلی نیست؟

آفلاین ارس

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 49
پاسخ : نصب ابونتو
« پاسخ #1 : 22 امرداد 1395، 11:53 ق‌ظ »
فایلهای word,excel با برنامه libreoffice باز میشه.
۶۴ بزنید.
دوم اینکه این بخش پارتیشن بندی فضا خالی از کجا هستش؟ینی میخوام بگم من الان یکی از درایو هام ویندوز دارم اونو مث نصب ویندوز پاک میکنم و فضا خالی میشه یا چیکار کنم؟
http://www.aparat.com/v/mQr1k

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
پاسخ : نصب ابونتو
« پاسخ #2 : 22 امرداد 1395، 06:55 ب‌ظ »
سلام و خسته نباشید به همگی
من فعلا از ویندوز استفاده می کنم و میخواستم ubuntu نصب کنم.چون اصلا محسط اوبونتو کار نکردم چند تا سوال دارم
اول اینکه 32 باید بزنم یا 64؟(سیستم لب تاب من : رم 8 گیگ- گرافیک 6-4 و intel core i7 -4510u CPU 2.00-2.60ghz)
سوم اینکه  ...,word,excel رو نمیشه نصب کرد؟اگه فایلی برام بفرستن ، برای ویرایش اون به مشکل میخورم یا مشکلی نیست؟
https://soshaw.net/1395/05/18/install-ubuntu16-04-completely/
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!