انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: کارنکردن موس Microsoft Designer در اوبوتو  (دفعات بازدید: 1303 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Payam.B

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
کارنکردن موس Microsoft Designer در اوبوتو
« : 07 شهریور 1395، 12:17 ب‌ظ »
با درود موس مایکروسافت اینجانب در تمامی distro  ها بعد از pair  شدن کار نمیکند. به جز fedora . لا زم به ذکر لپ تاپ تینک پد جدید هست و همین موس در ویندوز 10 و فدورا به خوبی عمل می کنه . پس از عزل  و نصب blueman  و  bluez هم اتفاق خاصی نیوفتاد .

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
پاسخ : کارنکردن موس Microsoft Designer در اوبوتو
« پاسخ #1 : 07 شهریور 1395، 12:59 ب‌ظ »
درود، اصلا بلوتوث یا وای‌فای کار می‌کنه؟ چون به صورت پیش‌فرض روی تینک‌پدهایی که دیدم همه نیاز به نصب راه‌انداز غیرآزاد wifi و bluetooth داره تا بتونی ازش استفاده کنی.

همچنین اوبونتو نسخه چند داری؟
« آخرین ویرایش: 07 شهریور 1395، 01:01 ب‌ظ توسط سلمان م. »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 09 شهریور 1395، 08:55 ب‌ظ »
کدوم مدل ثینک‌پد؟ مدلی که من دارم (T430) بدون نیاز به هیچ کار اضافی‌ای به خوبی کار می‌کنه و نیازی به نصب هیچی نداره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Payam.B

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #3 : 10 شهریور 1395، 12:07 ق‌ظ »
مدل لپ تاپ e460 هستش  . think pad  فقرا که البته (خارج از بحث i7 16 g ssd فوق العادس) روی همین لپ تاپ با ویندوز 10 و fedora 24  درست کار میکرد . البته یه نکته با مزه اینکه انگار یه چیزی مثل کش تو این موس بود و هر بار که با ویندوز Pair  می شد باز تو فدورا باید از اول pair  می کردم و بالعکس . نسخه ubuntu 16.04