انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: اضافه کردن امکانی برای ارزیابی پست ها  (دفعات بازدید: 2895 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین pronetin

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
سلام

من که تازه در انجمن ثبت نام کردم(ولی در لینوکس تازه کار نیستم ;) ) پست های مفیدی مانند http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,13987.15.html دیدم که بسیار جالب و پر محتوا بود.
دیدم کاربرانی که می خواستند تشکر کنند یا بگند پست مفیده، یک پست داده بودند.

به نظر من اگر امکانی مانند «دکمه تشکر» «آیا این پست را مفید ارزیابی می کنید» «+۱-۱» اضافه کنید هم کاربران راحت تر می تونند اعمال نظر کنند و هم حجم صفحات فروم بیهوده بالا نمی رود.

با تشکر ویژه از همه دوستان

آفلاین ellvllan

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 425
پاسخ به: اضافه کردن امکانی برای ارزیابی پست
« پاسخ #1 : 16 خرداد 1389، 07:15 ق‌ظ »
دوست من این بحث قبلا انجام شده و مدیران گفتند که به دلیل مشکل امنیتی فعلا نمیشه از این قابلیت استفاده کرد
1) من به شخصه از LinuxRevo جان به عنوان ایجادگر تاپیک میخوام که یه نظر سنجی برای ایجاد دکمه حذف و تشکر ایجاد کنه تا دیده بشه که همه خواهان آنیم
در مورد دکمه تشکر یه نکته فنی هست که اگه درست یادم بیاد این بود که این افزونه به انجمن مسایل امنیتی داشت یا پایدار نبود. اما با وجود این، قبلا این موضوع انجام شد و دکمه تشکر در یک فاصله زمانی در قبل برای تست و دیدن اثرش، اضافه شد. اما متاسفانه نتایج خوبی نداشت و مجددا حذف شد.

آفلاین G99057G1HGEQ

• Full Member
  • *
  • ارسال: 173
    • دالبا.وردپرس.کام
پاسخ به: اضافه کردن امکانی برای ارزیابی پست ها
« پاسخ #2 : 20 خرداد 1389، 07:21 ب‌ظ »
در همین رابطه اگر می‌شد دکمه‌ای با عنوان «بهترین پاسخ» داشتیم که از طریق اون پرسشگر می‌تونست بهترین جواب رو انتخاب کنه، بسیار خوب بود. اونوقت می‌تونستیم عملکرد کاربران را بر اساس درصد بهترین پاسخ‌هایشان بررسی کنیم و...
(مثل همین کاری که در answers.yahoo.com انجام میشه و بسیار هم مورد استقبال واقع شده)