انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: the vm may need to be forcibly terminated  (دفعات بازدید: 1074 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amir.8969

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
the vm may need to be forcibly terminated
« : 16 بهمن 1395، 03:57 ب‌ظ »
سلام
کسی از دوستان تا حالا با این ارور برخورد داشته

java hotspot(tm) 64-bit server vm warning: exception java.lang.outofmemoryerror occurred dispatching signal sigint to handler - the vm may need to be forcibly terminated

وی ام دیگه کار نمیکنه باید ریستارت بشه، کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : the vm may need to be forcibly terminated
« پاسخ #1 : 18 بهمن 1395، 10:38 ق‌ظ »
کاش توضیح می‌دادی چه برنامه‌ای و کی این خطا رو می‌ده. ظاهرش می‌گه به دلیل تموم شدن حافظه خراب می‌شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین amir.8969

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 26 بهمن 1395، 09:31 ق‌ظ »
کاش توضیح می‌دادی چه برنامه‌ای و کی این خطا رو می‌ده. ظاهرش می‌گه به دلیل تموم شدن حافظه خراب می‌شه.

یک سرور دارم که چندتا VM روش نصب هست و آنلاین دارن کار میکنن، یکی از VM ها هر چند وقت یک بار این اتفاق براش میوفته و فقط دسترسی SSH رو از دست میدم اما همه سرویس هایی که رو VM هست داره به درستی کار میکنه و تنها راهی که برام باقی میمونه اینه که VM رو ریست کنم
این VM 15 گیگ رم داره و 4 core cpu توی اوج ترافیک هم بیشتر از 7 گیگ از رم استفاده نمیشه

آفلاین احمد حقیقی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 229
  • MrRolling
« پاسخ #3 : 05 اسفند 1395، 01:50 ب‌ظ »

یک سرور دارم که چندتا VM روش نصب هست و آنلاین دارن کار میکنن، یکی از VM ها هر چند وقت یک بار این اتفاق براش میوفته و فقط دسترسی SSH رو از دست میدم اما همه سرویس هایی که رو VM هست داره به درستی کار میکنه و تنها راهی که برام باقی میمونه اینه که VM رو ریست کنم
این VM 15 گیگ رم داره و 4 core cpu توی اوج ترافیک هم بیشتر از 7 گیگ از رم استفاده نمیشه

بازم نگفتی که خطا کجا تولید میشه
و همچنین  برای مجازی سازی از چی استفاده میکنی

در مورد اینکه تمام سرویس ها درست کار میکنه و فقط ssh قطع میشه و با kvm شما مشکلی نداری
احتمالا دیسک پر میشه
مویع این خطا
فضای خالی دیسک رو بررسی کن
“Open source is a development methodology; free software is a social movement”

آفلاین amir.8969

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 09 اسفند 1395، 09:56 ق‌ظ »

بازم نگفتی که خطا کجا تولید میشه
و همچنین  برای مجازی سازی از چی استفاده میکنی

در مورد اینکه تمام سرویس ها درست کار میکنه و فقط ssh قطع میشه و با kvm شما مشکلی نداری
احتمالا دیسک پر میشه
مویع این خطا
فضای خالی دیسک رو بررسی کن

یه مانیتورینگ دارم که کدنویسی شده این خطا هم زمانی تونستم ببینم که مانیتورینگ رو ران کرده بودم و ارتباطم قطع شد و زمان زدن Ctrl+C این پیغام رو دیدم(Session دیگه نمیتونستم ران کنم connection lost میداد)

از ESXI استقاده میکنیم و فضای خالی دیسک هم 200 گیگ هستش، وقتی VM رو ریست میکنم دسترسی برقرار میشه و فضای دیسک همچنان 200 گیگ خالی هستش

آفلاین احمد حقیقی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 229
  • MrRolling
« پاسخ #5 : 09 اسفند 1395، 03:24 ب‌ظ »
شما موقتی که مشکل رخ میده،‌با دسترسی KVM خروجی دستور زیر رو ببینید:
df -h
“Open source is a development methodology; free software is a social movement”