انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برگزاری جشن  (دفعات بازدید: 2810 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین اکبر خان

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 72
    • حسابداری
برگزاری جشن
« : 05 خرداد 1389، 10:17 ق‌ظ »
درود.دوستان اگه ما هم تو شهرمون بخوایم ازین کارا بکنیم باید چیکار کنیم.اصلا چه جوری هست.منم راهنمایی کنید هم یه لاگ بزنیم و هم اینکه ببینیم چیکار باید بکنیم.البته هنوز تو شهر مون خیل کم از لینوکس استفاده میکنن فکر کنم ۵ یا ۶ نفری بیشتر نباشند.البته این به دلیل عدم آشناییه.ممنون.

آفلاین Bersam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
  • برسام
پاسخ به: برگزاری جشن
« پاسخ #1 : 05 خرداد 1389، 12:42 ب‌ظ »
درود ... ایکاش به جای شهرمون اسم شهرتون رو می نوشتید ! شاید اطراف شما هم لاگی تشکیل شده باشه .
این یک آموزش جامع در این باره :
http://www.tldp.org/HOWTO/User-Group-HOWTO.html

همه ی ما با هم برابریم ... لیکن برخی برابر ترند .

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #2 : 05 خرداد 1389، 12:45 ب‌ظ »
ترجمه ناقص مقاله بالا :

http://wiki.ubuntu-ir.org/Linux_User_Group_HOWTO

ولی فکر میکنم نکات مهم را گفته  ;)
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین اکبر خان

• Jr. Member
  • *
    • حسابداری
« پاسخ #3 : 05 خرداد 1389، 01:17 ب‌ظ »
فکر نکنم.با این وجود خراسان جنوبی شهرستان بشرویه.اینجا فکر نکنم ازین خبرا باشه.اگه بود خبردار میشدیم.ممنون

آفلاین اکبر خان

• Jr. Member
  • *
    • حسابداری
« پاسخ #4 : 06 خرداد 1389، 09:20 ق‌ظ »
خب دوستان من منطقه جرافیایی خودم رو گفتم.حالا باید چیکار کرد.نزدیک ترین جا به من مشهده البته با ۴۳۸ کیلومتر فاصله.بعدش توی این جشن اونجوری که من فهمیدم باید ابونتو توزیع بشه.خب سی دی ها رو باید از کجا تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟

آفلاین Bersam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
  • برسام
« پاسخ #5 : 06 خرداد 1389، 11:50 ق‌ظ »
خب دوستان من منطقه جرافیایی خودم رو گفتم.حالا باید چیکار کرد.نزدیک ترین جا به من مشهده البته با ۴۳۸ کیلومتر فاصله.بعدش توی این جشن اونجوری که من فهمیدم باید ابونتو توزیع بشه.خب سی دی ها رو باید از کجا تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز ! من یه پیشنهاد برای شما داشتم !
چون تعداد افراد اون جا کم هست برای شروع با جلسات دوستانه (مثلا همین ۵−۶ نفر) با هم دیگه در پارک و فضای باز یا اگه امکانش رو دارین توی دفتر های اداری و ... برگذار کنین
فعلا برای توزیع سی دی و جشنواره ی نصب و خرید دامین و هاست برای وبسایت و ... ، زود هست ... و در کل فکر نکنم نیاز داشته باشید ... شهرستان شما نیروی پتانسیل اجرای همچین لاگی رو نداره : ؛جمعیت    ۱۳٬۷۷۸؛
بشرویه در ویکی پدیا
می تونین مثلا همین چند نفر به عنوان یه زیر گروه از یه لاگ بزرگ تر بیاید و هر از گاهی با هماهنگی به اون جا برید و مشکلات خودتون رو برطرف کنید و مثلا به اجرای جشنواره ی نصب در اون لاگ کمک کنید .

اما سی دی ها رو می تونین به چند صورت تهیه کنین :
اول این که اگه دسترسی به اینترنت پر سرعت دارین خب نسخه های جدید رو به راحتی دانلود کنین و روی سی دی یا دی وی دی رایتش کنین .
دوم این که به خوده شرکت کانیوکال سفارش بدین تا براتون بیارن (به گفته ی خودش حداقل ۵−۶ هفته طول میکشه ... ولی برای من نزدیک به ۲−۳ ماه طول کشید .)
راه سوم اینه که از شرکت هایی که لینوکس ها رو می فروشن تهیه کنید .(اسم شرکت رو بگم احتمالا تبلیغ بشه ! ولی سرچ کنین چند تا شرکت خوب هست .)
راه چهارم هم اینه که بگید به کسایی که به شما نزدیک هستند برای شما تهیه کنن .(لیستی از این ها رو داشتیم ! پیداش نکردم .)

دوستان حرفه ای تر احتمالا بیشتر به شما کمک کنن :)
« آخرین ویرایش: 06 خرداد 1389، 11:53 ق‌ظ توسط Bersam »

همه ی ما با هم برابریم ... لیکن برخی برابر ترند .

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #6 : 06 خرداد 1389، 04:36 ب‌ظ »
قبل از این که لاگی بزنید به این فکر کنید که برای چی دارید این کارو انجام میدید اگر دلیل بلند مدتی ندارید ادامه ندید .  خوب جمعیت شهرتون هم زیاد نسیت !  :)
فکر میکنم اگر با  مشهد لاگ اشنا بشید  بهتر از یک لاگ جدید باشه :)
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win