انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بهترین نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش  (دفعات بازدید: 12850 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین yaiiaj

• Full Member
  • *
  • ارسال: 108
خیلی خیلی و باز هم خیلی عذر می خوام.
می دونم تاپیک نسبتا قدیمی هست و نباید بالا بیارم. اما چون هم خودم دنبال یه برنامه مناسب ضبط ویدپو هستم و هم با مطالاعه پستی یک سوال برام ایجاد شد . مناسب دونستم که همینجا مطرح کنم .

برای ضبط ویدپو چه پیشنهادی می دید؟ من صرفا قصد دارم ویدپو بگیرم و اگر هم بشه امکان نوشتن رو در اون داشتم باشه الان من kazam رو نصب کردم اما چطوری می تونم توش چیزی بنویسم؟ و اینکه نشونه گر موس من رو نشون بده .

بعد اینکه آقای بهزادی تو آخرین پست گفتند ؛چون لینوکس چیزی نمایش نمی‌ده که بخواد صفحهٔ نمایش داشته باشه؟؛ این الان سوال بود یا اینکه مطلب واقعی هست؟ و اگر واقعی هست یعنی چی؟

سلام
من نظر شخصیمو خدمتتون عرض میکنم.
کار من مدلسازی در زمینه گیم و انیمیشن هست و بارها و بارها و بارها مجبور به تولید فیلم آموزشی شدم.
چه در ویندوز و چه در اوبونتو خیلی از نرم افزارها رو تست کردم از جمله camtasia, hypercam, bandicam, mirillis action و خیلی های دیگه در ویندوز و در اوبونتو هم نود درصد رکوردرا رو تست کردم.
شاید برای بعضیا frame rate در رکورد فیلم مهم نباشه ولی برای من یکی از مهمترین مقوله هاست که نرم افزاری که استفاده میکنی بتونه از پس فریم ریت های بالا بر بیاد به خاطر هر چه روانتر بودن خروجی....
اینو با جرات بهت میگم چون نود درصد نرم افزارهای رکورد چه در ویندوز و چه در اوبونتو رو تست کردم و اینو بدون که هیچ کدومشون مخصوصا در این زمینه خروجی simple screen record رو عمرا بهت نمیدن...!
شما یکی یکی بشین و نرم افزارها رو نصب کن و باهاشون برای مثال فریم ریت 60 رو تست کن و ببین میتونن برات رکورد کنن یا نه! ولی simple screen record به راحتی از پس این کار بر میاد. خیلی از نرم افزارهایی که تست کردم تا فریم ریت 30 که معمولا پیش فرضم هست خوبن ولی از سی یه مقدار که بالاتر میری شروع میکنن به گیر زدن و نتیجه افتضاح میشه!!! اما توی simple screen record یا همون SSR موضوع کاملا متفاوته!  ;)
امکانات فوق العاده خوبی هم برای تنظیم ویژگی های رکورد مثل اندازه کادر و قابلیت ضبط و عدم ضبط صدا و استفاده از کدکهای صوتی و تصویری مختلف توی این نرم افزار داری.
یه چیزی رو باید قبول کنی و اون این هست که بهترین کار اینه که ویدئوت رو با یه نرم افزار مثل SSR رکورد کنی و باقی کارای ادیت رو توی نرم افزارهای مربوط به ادیت انجام بدی و یا اینکه یه نرم افزار برای خودت بنویسی!!  ;)

به هر حال این چیزی که گفتم نظر شخصیه و هر کسی بنا به سلیقش عمل میکنه ولی این صحبتا نتیجه تست کردن بیشتر از هشت نه تا نرم افزار هست که گفتم بهت.
امیدوارم به کارت بیاد ;)
تا اوبـونتـو هــست زنــدگـی باید کــرد

آفلاین Rezaabiri

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
دوستان cheese تو اوبونتو من کار نمیکنه مشکل از چیه؟

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
می دونم پست قدیمی هست ولی لازم دیدم که این رو بگم.
دوستان چرا راه دور میرید.
این نرم افزار به همه کمک می کنه.

هم رندر خوبی داره .

هم میشه رو صفحه نوشت.

هم جای کلید ها رو دایره قرمز می کشه.

vokoscreen
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).