انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: قطع شدن مداوم کانکشن vpn و قطعی اینترنت در ۱۷.۱۰  (دفعات بازدید: 4802 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Fadaei.a

• Full Member
  • *
  • ارسال: 109
سلام دوستان....
من از اوبونتو ۱۷.۱۰ استفاده میکنم. واسه وصل شدن به اینترنت از کانکشن vpn استفاده میکنم... اون تیک های تو تنظیمات رو هم به چند طریق مختف که امکانش بود امتحان کردم. ولی فایده نداشت. سرچ هم کردم ولی خوب جواب درستی نگرفتم. یعنی هیچ جوابی نگرفتم. من با اندروید اصلا این مشکل رو ندارم. دوستان هم که ویندوز دارن این مشکل رو ندارن. سرویس دهنده واسه ویندوز یه نرم افزاری داره که عملا یه کانکش میسازه. کاربران ویندوز هم مشکلی ندارن. با ساختن دستی کانکشن تو ویندوز هم مشکلی نداره و پایداره، قطعی هم نداره... ۱۷.۰۴ هم همین مشکل رو داشتم... چاره چیه دوستان؟
« آخرین ویرایش: 11 آذر 1396، 03:34 ب‌ظ توسط Fadaei.a »

آفلاین maryam2013

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
سلام
لطفا میشه مراحل نصب فیلترشکن ر ا از ابتدا بنویسید یا لیینیکی برای انجام دادنش بگذارید
مرسی

آفلاین Fadaei.a

• Full Member
  • *
سلام
لطفا میشه مراحل نصب فیلترشکن ر ا از ابتدا بنویسید یا لیینیکی برای انجام دادنش بگذارید
مرسی

من با این کانکشن برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنم. چیزی هم که شما نیاز دارید خیلی راحت با یک سرچ ساده گیرتون میاد. لینک هم سراغ ندارم...

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
وی‌پی‌ان از چه نوعیه و مشخّصاتش چیه؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Fadaei.a

• Full Member
  • *
وی‌پی‌ان از چه نوعیه و مشخّصاتش چیه؟

سلام... از نوع PPTP هست. خیلی مواقع به اینترنت وصل هستم و مشکلی هم نیست. همین که یک فایل می گذارم برای دانلود، اینترنت قطع میشه. چندتا کانکشن با یوزر و پسوورد های متفاوت دارم. وقتی که این حالت پیش میاد، برای تقریبا ده ثانیه با هیچ کدام از کانکشن ها نمی تونم وصل بشم. باید این تقریبا ده ثانیه بگذره، تا دوباره بتونم به اینترنت وصل بشم. از تو اندروید مشکلی ندارم. شده ۱۲ ساعت مدام وصل بوم.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
وقتی قطع می‌شه، لاگ کرنل رو با dmesg بگیر ببین چی می‌شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Fadaei.a

• Full Member
  • *
وقتی قطع می‌شه، لاگ کرنل رو با dmesg بگیر ببین چی می‌شه.
دقیقا باید دنبال چی باشم؟! اگه اروری باید ببینم(با رنگ متفاوت)، چیزی ندیدم. دستور رو درست استفاده کردم؟!

dmesg /var/log/kern.log

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
دنبال آخرین خط‌ها.  لزوماً رنگش متفاوت نیست. برای اجراش هم فقط بنویس dmesg،‌ همین!

آفلاین Fadaei.a

• Full Member
  • *
دنبال آخرین خط‌ها.  لزوماً رنگش متفاوت نیست. برای اجراش هم فقط بنویس dmesg،‌ همین!

فکر کنم ایراد پیدا شد...
بنظر شما چیکارش باید کرد؟!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نمی‌دونم. باید جست‌وجو کنی در موردش و اگه چیزی پیدا نکردی در askubuntu بپرسی. ولی علی‌الحساب IPv6 رو از تنظیمات vpn خاموش کن، ببین درست نمی‌شه؟

آفلاین Fadaei.a

• Full Member
  • *
نمی‌دونم. باید جست‌وجو کنی در موردش و اگه چیزی پیدا نکردی در askubuntu بپرسی. ولی علی‌الحساب IPv6 رو از تنظیمات vpn خاموش کن، ببین درست نمی‌شه؟

دمت گرم... واقعا ممنون... جالا امتحان کنم ببینم چی میشه.