انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صفحه سیاه بعد از گراب، با آپیدت کرنل  (دفعات بازدید: 670 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین masoudborbor

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 68
صفحه سیاه بعد از گراب، با آپیدت کرنل
« : 16 اسفند 1396، 09:47 ب‌ظ »
سلام. اوبونتو (۱۷.۱۰) رو آپدیت کردم به گمانم آپدیت کرنل هم بخشی از اون بود. بعد از ریستارت دستگاه تا گراب میره و بعد از گراب یه صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاقی نمی افته. چند تا روش در فروم‌های انگلیسی بود که متاسفانه جواب نداد. از دوستان کسی می‌تونه کمکم کنه؟ چون یکمی فوری هست ممنون میشم اگر روی تلگرام به صورت آنلاین راهنماییم کنید که دستگاه رو بتونم روشن کنم و کار به نب دوباره اوبونتو نکشه

آفلاین Emptyc

• Full Member
  • *
  • ارسال: 215
پاسخ : صفحه سیاه بعد از گراب، با آپیدت کرنل
« پاسخ #1 : 16 اسفند 1396، 11:31 ب‌ظ »
سلام. اوبونتو (۱۷.۱۰) رو آپدیت کردم به گمانم آپدیت کرنل هم بخشی از اون بود. بعد از ریستارت دستگاه تا گراب میره و بعد از گراب یه صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاقی نمی افته. چند تا روش در فروم‌های انگلیسی بود که متاسفانه جواب نداد. از دوستان کسی می‌تونه کمکم کنه؟ چون یکمی فوری هست ممنون میشم اگر روی تلگرام به صورت آنلاین راهنماییم کنید که دستگاه رو بتونم روشن کنم و کار به نب دوباره اوبونتو نکشه
زمانی که فهرست گراب اومد گزینه‌ سیستم‌عاملی که میخوای راه‌اندازی کنی رو انتخاب کن و از روی کیبورد کلید e رو بزن بعد دنبال کلمه‌ای مثل quiet یا quiet splash بگرد و پاکش کن و بعد Ctrl+x رو بزن بعد ببین کجای راه‌اندازی گیر میکنه ازش عکس بگیر همینجا بزار
بُزُرْگي سَرآسَر بِهْ گُفتآرْ نيست ./. دُوصَد گُفْتِه چُو نیمْ کِرْدآرْ نیستْ.

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
پاسخ : صفحه سیاه بعد از گراب، با آپیدت کرنل
« پاسخ #2 : 17 اسفند 1396، 01:25 ق‌ظ »
اگر مطمئن هستی مشکل از آپدیت کرنل هست, می‌تونی یه اوبونتو به صورت زنده بیاری بالا و تغییر ریشه بدی به اوبونتویی که الان نصب داری و کرنل را دان‌گرید کنی!

اگرم مطمئن نیستی, اطلاعات بیشتری برامون قرار بده, در ادامه‌ی صحبت‌های Emptyc می‌تونی لاگ‌های سیستمت را هم قرار بدی تا بررسی‌شون کنیم!
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس