انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: معرفی نرم افزار: Anki و Fluentizer (آموزش زبان انگلیسی)  (دفعات بازدید: 25179 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمود مختاری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
خود آنکی قابلیت import‌ فایل درسهای pauker‌ را داره.
از منوی فایل وقتی import را بزنید میتونین نوع فایل را تغییر بدید به pauker lesson و از فلش کارت های pauker استفاده کنین

آفلاین ubuntu24

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 91
خود آنکی قابلیت import‌ فایل درسهای pauker‌ را داره.
از منوی فایل وقتی import را بزنید میتونین نوع فایل را تغییر بدید به pauker lesson و از فلش کارت های pauker استفاده کنین
بله تایید میشه ... متشکر

آفلاین rezaabedi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلامدوستان
اینم یه وبلاگ توپ که دارای مجموعه های زیادی فلش کارت آموزش زبان برای نرم افزار anki - pauker - jmemorise
همش رایگانه محشره
ankiiran.blogfa.com

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 452
ممنون از مطالب مفیدتان.
من یه مشکل کوچولو دارم اونم اینه که این کارتهایی که تو پستهای بعدی اومده تلفظ نداره.اون اولیها داره.آیا وقتی از سایتهای دیگه دانلود میکنیم چیزی رو باید تغییر داد؟

آفلاین shirfarhad

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53
درود

نرم افزار fluentizer رو روی اوبونتو ۱۴.۰۴.۱ نصب کردم جاوا هم نصب هست . موقع اجرا صدای تلفظ کلمات
به صورت قطع و وصل شنیده میشه . اجرا خواندن متن هم فقط در بار اول اجرای برنامه کار میکنه . اگر خواندن
متن را stop کنم وقتی که دوباره آنرا play میکنم میبینم در ظاهر stop شده بوده و موقع اجرای دوباره از خیلی
جلوتر شروع به خواندن متن میکنه . مشکل از کجاست ؟

آفلاین roozbeh.rahmani

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
من نرم افزارهای تاینی فلش کارت دولینگو، ممرایز و بیاموز رو پیشنهاد می کنم واسه ی یادگیری واژه. واسه گرامر هم اگه بخوان به فارسی یاد بگیرن چیز خوبی وجود نداره اما برای انگلیسی به نظرم سایت بریتیش کنسل بهترینه!

https://learnenglish.britishcouncil.org/en/courses
« آخرین ویرایش: 05 دی 1396، 07:51 ب‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
من نرم افزارهای تاینی فلش کارت دولینگو، ممرایز و بیاموز رو پیشنهاد می کنم واسه ی یادگیری واژه. واسه گرامر هم اگه بخوان به فارسی یاد بگیرن چیز خوبی وجود نداره اما برای انگلیسی به نظرم سایت بریتیش کنسل بهترینه!

https://learnenglish.britishcouncil.org/en/courses
اینا آزاد نیستن نه؟
« آخرین ویرایش: 05 دی 1396، 07:52 ب‌ظ توسط nixoeen »