انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: چجوری گرافیک adm رو به کالی لینوکس اشنا کنیم  (دفعات بازدید: 622 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین k@veh

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
سلام دوستان من تازه از ویندوز به لینوکس مهاجرت کردم
و در این سیستم عامل تازه کار هستم و نمیدونم چجوری باید گرافیکم
رو با لینوکس اشنا کنم توی اطلاعات سیستم هم رفتم فقط گرافیک پایین لپ تاپ رو شناخته و گرافیک 2 گیگی لپ تاپم رو نشناخته چجوری میتونم اون رو هم باهاش اشنا کنم؟؟
راستی اگر منابع اموزشی خوبی در مورد یادگیری این سیستم عامل دارید و در اختیارم قرار بدید از شما خیلی ممنون میشم
با تشکر

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4866
  • masoft قدیم
پیشنهاد ما استفاده از یک توزیع معقول مثل اوبونتو هستش. توی اوبونتو بدون مشکلی درایور کارت گرافیکتون به صورت خودکار نصب میشه و نیاز به کار خاصی نیست. برای درایورهای انحصاری هم Additional Drivers وجود داره که اون‌ها رو براتون نصب می‌کنه.

آفلاین k@veh

• Newbie
  • *
خیلی ممنون از پاسخ شما
من به سایتubuntuرفتم در قسمت desktop دو سیستم عامل یکی
16.04.4LTS
و دیگری
17.10.1
بود از کدام یک استفاده کنم و چه فرقی با یکدیکر دارند

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
همیشه از آخرین نگارش موجود استفاده کنید. به زودی اوبونتو ۱۸.۰۴ به صورت رسمی ارائه میشه, می‌تونید صبر کنید و از اون استفاده کنید.

اوبونتو ۱۸.۰۴ به احتمال زیاد به صورت LTS ارائه میشه, LTS یا همان Long Term Support به مدت ۵ سال پشتیبانی می‌شوند:
نقل‌قول
A new LTS version is released every two years. In previous releases, a Long Term Support (LTS) version had three years support on Ubuntu (Desktop) and five years on Ubuntu Server

البته خب نگارش ۱۶.۰۴ هم هنوز پشتیبانی میشه ولی خب اگر من بودم تا اومدن ۱۸.۰۴ صبر میکردم, هر چند همین الان هم فکر کنم در دسترس باشه برای دانلود, باید یه سری به سایت CD Image بزنید.
« آخرین ویرایش: 26 اسفند 1396، 10:55 ق‌ظ توسط Nelliel »
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین k@veh

• Newbie
  • *
ممنون از راهنمایی شما