انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با تور  (دفعات بازدید: 1651 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hassan.0152

• Newbie
  • *
  • ارسال: 9
مشکل با تور
« : 17 خرداد 1397، 12:22 ب‌ظ »
سلام من طبق اموزش تور تو ویکی پیش رفتم ولی فعال نیست و سایت یوتیوب باز نمیکنه
من این دستور وضعیت تور در ترمینال وارد میکنم : systemctl status tor به این شکل میاد که میگه اکتیو هست تصویر پیوست گردید /.
لطفا راهنمایی کنید بگین مشکل از کجا میتونه باشه

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
پاسخ : مشکل با تور
« پاسخ #1 : 17 خرداد 1397، 03:40 ب‌ظ »
باید توی مرورگر در قسمت پروکسی، آدرس ۱۲۷.۰.۰.۱ رو وارد کنی. در قسمت پورت هم ۹۰۵۰
تا بتونی از تور داخل مرورگر استفاده کنی.
یا می‌تونی از افزونه‌های پروکسی استفاده کنی که این کار رو راحت‌تر برات انجام بدن. مثل FoxyProxy
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین hassan.0152

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 17 خرداد 1397، 03:51 ب‌ظ »
باید توی مرورگر در قسمت پروکسی، آدرس ۱۲۷.۰.۰.۱ رو وارد کنی. در قسمت پورت هم ۹۰۵۰
تا بتونی از تور داخل مرورگر استفاده کنی.
یا می‌تونی از افزونه‌های پروکسی استفاده کنی که این کار رو راحت‌تر برات انجام بدن. مثل FoxyProxy
ممنونم فقط من اگه برنامه ای داشته باشم مثلا تلگرام یا تویتر چطوری وصل بشم ؟ مثلا تلگرام باید وارد بشم و فعال کنمش تا بتونم پروکسی وارد کنم یا برنامه های مشابه دیگر ...

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
« پاسخ #3 : 17 خرداد 1397، 03:56 ب‌ظ »
ممنونم فقط من اگه برنامه ای داشته باشم مثلا تلگرام یا تویتر چطوری وصل بشم ؟ مثلا تلگرام باید وارد بشم و فعال کنمش تا بتونم پروکسی وارد کنم یا برنامه های مشابه دیگر ...
برنامه‌ای مثل تلگرام قبل از لاگین کردن به شما امکان دسترسی به تنظیمات رو میده که بتونین پروکسی تنظیم کنین از داخلش. (هر چند نمیدونم چرا هیچوقت با تور نتونستم لاگین کنم همیشه ارور too many attempts میده که البته دلیلشم مشخصه و تقریبا هیچوقت نتونستم با تور لاگین کنم و مجبور میشم از پروکسی‌های دیگه استفاده کنم و بعد از لاگین سوییچ کنم به تور)
در مورد توییتر هم ازش استفاده نمیکنم و اطلاعی در موردش ندارم اما احتمال خیلی زیاد اونم همینطوری باشه و موقع لاگین اجازه بده بتونین پروکسی تنظیم کنین.
و همچنین میتونین برنامه‌ها و دستورات رو اینجوری از تور رد بدین (البته با بعضی از برنامه‌ها و دستورات ممکنه کار نکنه):
torsocks command
« آخرین ویرایش: 17 خرداد 1397، 03:58 ب‌ظ توسط Silvio Dante »
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین hassan.0152

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 17 خرداد 1397، 04:18 ب‌ظ »
برنامه‌ای مثل تلگرام قبل از لاگین کردن به شما امکان دسترسی به تنظیمات رو میده که بتونین پروکسی تنظیم کنین از داخلش. (هر چند نمیدونم چرا هیچوقت با تور نتونستم لاگین کنم همیشه ارور too many attempts میده که البته دلیلشم مشخصه و تقریبا هیچوقت نتونستم با تور لاگین کنم و مجبور میشم از پروکسی‌های دیگه استفاده کنم و بعد از لاگین سوییچ کنم به تور)
در مورد توییتر هم ازش استفاده نمیکنم و اطلاعی در موردش ندارم اما احتمال خیلی زیاد اونم همینطوری باشه و موقع لاگین اجازه بده بتونین پروکسی تنظیم کنین.
و همچنین میتونین برنامه‌ها و دستورات رو اینجوری از تور رد بدین (البته با بعضی از برنامه‌ها و دستورات ممکنه کار نکنه):
torsocks command
ممنونم بابت پاسختون ولی من مشکل دارم
روی افزونه پروکسی که معرفی کردن آی پی 127.0.0.1 با پورت 9050 زدم و socks5 ولی وصل نمیشه اصلا هیچی بالا نمیاره
من چطوری میتونم بفقهمم تور قشنگ و کامل نصب شده ؟

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
« پاسخ #5 : 17 خرداد 1397، 05:54 ب‌ظ »
torsocks command
ممنونم بابت پاسختون ولی من مشکل دارم
روی افزونه پروکسی که معرفی کردن آی پی 127.0.0.1 با پورت 9050 زدم و socks5 ولی وصل نمیشه اصلا هیچی بالا نمیاره
من چطوری میتونم بفقهمم تور قشنگ و کامل نصب شده ؟
این بهتون کمک می کنه.
https://molaei.org/tor-ubuntu
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1347
« پاسخ #6 : 18 خرداد 1397، 11:28 ب‌ظ »
همیشه ارور too many attempts میده که البته دلیلشم مشخصه

توی کانفیگ تور کشور رو تعیین کن و یه کشور که کمتر استفاده میشه بذار،‌ مثلا ژاپن:

ExitNodes {jp}

بعد از اینکه ورود کردی میتونی کشور رو عوض کنی یا کلا این خط رو برداری که رندوم بشه.
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین imali7

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
« پاسخ #7 : 19 خرداد 1397، 02:06 ب‌ظ »
همیشه ارور too many attempts میده که البته دلیلشم مشخصه

توی کانفیگ تور کشور رو تعیین کن و یه کشور که کمتر استفاده میشه بذار،‌ مثلا ژاپن:

ExitNodes {jp}

بعد از اینکه ورود کردی میتونی کشور رو عوض کنی یا کلا این خط رو برداری که رندوم بشه.
سلام دوست عزیز. این تاپیک ایجاد شده بود و من گفتم اینجا مشکلمو مطرح کنم.
من tor رو نصب کردم و پل های شخصی رو هم وارد کردم و وقتیsudo systemctl restart tor.service
tail -l /var/log/tor/log
رو میزنم این پیغام میاد که 100٪ کاکنت شده.
Jun 09 12:48:19.000 [notice] Bootstrapped 10%: Finishing handshake with directory server
Jun 09 12:48:21.000 [notice] Bootstrapped 15%: Establishing an encrypted directory connection
Jun 09 12:48:22.000 [notice] Bootstrapped 20%: Asking for networkstatus consensus
Jun 09 12:48:22.000 [notice] Bootstrapped 25%: Loading networkstatus consensus
Jun 09 12:48:31.000 [notice] Bootstrapped 80%: Connecting to the Tor network
Jun 09 12:48:31.000 [notice] Bootstrapped 90%: Establishing a Tor circuit
Jun 09 12:48:34.000 [notice] Tor has successfully opened a circuit. Looks like client functionality is working.
Jun 09 12:48:34.000 [notice] Bootstrapped 100%: Done
Jun 09 12:48:51.000 [notice] Your network connection speed appears to have changed. Resetting timeout to 60s after 18 timeouts and 116 buildtimes.
Jun 09 12:50:15.000 [notice] Interrupt: exiting cleanly.
حالا من نمیدونم که چجوری ازش استفاده کنم
تو فیسبوک(واسه تست) و یوتیوب رفتم ولی باز صفحه فیلترینگ اومد
میخوام از tor برای پراکسی کردن کل سیستم استفاده کنم (مثلا برای استفاده از تلگرام)

میشه یه کمکی بکنید که دقیقا و مو به مو چه کار هایی باید انجام بدم ؟
« آخرین ویرایش: 19 خرداد 1397، 02:11 ب‌ظ توسط imali7 »

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
« پاسخ #8 : 19 خرداد 1397، 03:05 ب‌ظ »
gnuland.net/tor

آفلاین mhv13

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
« پاسخ #9 : 19 خرداد 1397، 06:20 ب‌ظ »
من این دستور وضعیت تور در ترمینال وارد میکنم : systemctl status tor به این شکل میاد که میگه اکتیو هست تصویر پیوست گردید /.

سلام. یک راه ساده تر ! مرورگر تور رو دانلود کن بعد هر دفعه اجراش کن و هرجا خواستی پروکسیشو بزن .
127.0.0.1:9150
(دیگه دردسر پل و قطعی و ... رو نداره)
لینک دانلودش اگه نمیتونی مستقیم دانلود کنی : yon.ir/txoxr

آفلاین hassan.0152

• Newbie
  • *
« پاسخ #10 : 20 خرداد 1397، 05:24 ب‌ظ »

سلام. یک راه ساده تر ! مرورگر تور رو دانلود کن بعد هر دفعه اجراش کن و هرجا خواستی پروکسیشو بزن .
127.0.0.1:9150
(دیگه دردسر پل و قطعی و ... رو نداره)
لینک دانلودش اگه نمیتونی مستقیم دانلود کنی : yon.ir/txoxr
خب با مرورگر تور بخوام برم اینجوری کل سیستمم به پروکسی وصل نیست و بعضی از برنامه ها رو میخوام نصب کنم به یک سایتی وصل میشن که در حالت عادی نمیتونن وصل بشن و باید با فیلترشکن وصل بشن

آفلاین hassan.0152

• Newbie
  • *
« پاسخ #11 : 20 خرداد 1397، 05:25 ب‌ظ »
gnuland.net/tor
این سایت هم برنامه تراکتور نوشتن برای راحتی نصب تور اونم نصب کردم که متاسفانه همش در حال کانکت شدن هست و وصل نمیشه

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
« پاسخ #12 : 20 خرداد 1397، 05:39 ب‌ظ »
لاگش رو اگه میشه بذار.

لاگش میره اینجا:

cat $HOME/.Traktor/Traktor_log/install.log
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین imali7

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
« پاسخ #13 : 22 خرداد 1397، 03:26 ب‌ظ »
نقل‌قول
حالا تور شما در حال اجراست و می‌‌توانید با اتّصال socks به درگاه 9050 روی میزبان محلّی از آن استفاده کنید. یادتان باشد نخستین بار ممکن است اتّصال به شبکهٔ تور قدری طول بکشد. برای دیدن گزارش تور می‌توانید از دستور زیر استفاده کنید. هرگاه در خروجی عبارت Bootstrapped 100%: Done را دیدید، به این معنی است که تور وصل شده.
من تو این قسمتش گیر کردم تمام مراحلو درست انجام دادم. حتی پل تخصصی هم وارد کردم ولی این که الان گذاشتم یعنی دقیقا باید کجا برم و چکار بکنم تو محیط KDE ?