انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نصب اوبونتو بدون از دست رفتن هیچ فایلی از ویندوز و دسترسی به آنها در اوبنتو  (دفعات بازدید: 480 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین jrezaw

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام چند وقته به خاطر میشکلاتی که با ویندوز داشتم قصد دارم اوبونتو نصب کنم اما ی چیزی که نگرانم کرده از دست رفتن فایل هام قبل این اتفاق افتاد نزدیک به 800 گیگابایت فایل مهم از دست رفت حالا میخوام کمکم کنید و بگید چجوری اوبونتو رو بجای ویندوز نصب کنم و هیچ فایلی (به جز فایل های سیستم عامل) حذف نشه و اینکه تو اوبونتو بهش دسترسی داشته باشم!

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
پاک شدن پارتیشن ها یا کل هارد دیسک به دلیل انتخاب گزینه های اشتباه در مرحله پارتیشن بندی در حین نصب لینوکس یا هر سیستم عامل دیگری میتواند رخ دهد، ربطی به خود لینوکس یا اوبونتو ندارد، اگر راجع به نحوه پارتیشن بندی برای نصب یک توزیع لینوکس جستجو و تحقیق کنید به اندازه بسیار زیادی مقالات به زبان های مختلف از جمله پارسی وجود داره، ابتدا آن ها را مطالعه کنید بعد اگر جایی را متوجه نشدید یا سوالی داشتید بپرسید.
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند