انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: جایگزین lineage os  (دفعات بازدید: 1136 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
جایگزین lineage os
« : 23 امرداد 1397، 09:17 ق‌ظ »
من یک تبلت دارم که روش lineage رو نصب کرده بودم وخب خوب بود ولی چند وقتیه که دیگه ازش پشتیبانی نمی کنه. حالا می خواستم ببینم کسی یک چیزی شبیه به ldneage نمی شناسه که gap رو نداشته باشه؟
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
پاسخ : جایگزین lineage os
« پاسخ #1 : 23 امرداد 1397، 04:24 ب‌ظ »
رام‌های زیادی وجود داره مثل RR ، Aosp Extended و ... اما باید چک کنید ببینید برای دستگاه‌تون هست یا نه. بهترین منبع هم برای این‌جور کارا انجمن xda هست. فقط کافیه مدل دستگاه‌تون رو توش جستجو کنین.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
« پاسخ #2 : 24 امرداد 1397، 08:56 ب‌ظ »
ممنون ولی من دنبال یک چیز تست شده می گشتم که به لحاظ پایداری و حداقل دستکاری و نبود gapp و... در یک وضعیت خوبی باشه.
« آخرین ویرایش: 24 امرداد 1397، 09:06 ب‌ظ توسط سید وحید رضا برهانی »
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
« پاسخ #3 : 25 امرداد 1397، 12:55 ق‌ظ »
رام‌هایی که اسم بردم از پروژه‌هایی هستند که سال‌هاست دارن کار می‌کنن. همچنین توی همون انجمن وقتی رام ها رو توی تایپک‌ها قرار می‌دن قطعا آدم‌هایی هستند که تست‌شون کردن و معمولا نظرشون رو می‌نویسن.
همچنین یه سری رام ها هم با [official] یا [stable] مشخص شدن که خب اینا تا حدی از سوی توسعه دهنده تضمین شده هستند.
معمولا اینجور پروژه‌ها هم به صورت پیش‌فرض برنامه‌های گوگل رو ندارن. (البته بعضی اوقات دیده میشه روی بعضی رام ها به صورت پیش‌فرض gapps هست که معمولا ذکر می‌کنن تو صفحه‌ی همون رام البته.)
« آخرین ویرایش: 25 امرداد 1397، 12:57 ق‌ظ توسط Silvio Dante »
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد