انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ری استارت شدن بعداز وارد کردن پسورد درست در اوبونتو 14  (دفعات بازدید: 477 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین lotus_ir

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
درود
نمیدونم چرا بعداز اپدیت اوبونتو 14 و ری استارت کردن سیستم برای لوگین کردن پسورد درست رو وارد میکنم ولی اوبونتو ری استارت میشه.
فقط سیستم عامل ری استارت میشه؛ قبلا یبار اینجوری شد و مجبور شدم دوباره نصب کنم ولی دوباره اینجوری شد. ](*,)
علت اینکه اینجوری میشه چیه؟؟؟؟؟؟؟
و چطور درستش کنم؟

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
اوبونتو 14؟ 14.04 یا 14.10؟
چرا از نسخه‌ی 4 سال پیش دارین استفاده می‌کنین؟
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین lotus_ir

• Newbie
  • *
نسخه دقیقش یادم نبود😞
دقیقش 16.04.4 LTS Desktop x86 هست ولی با نسخه قبل از 16 هم همین مشکل رو داشتم و کلی فایل ازم پاک شد 😒 چون فکر میکردم پسورد رو دارم اشتباه میزنم.

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
دقیقا مشخص نیست داره چه اتفاقی می‌افته با خوندن لاگ‌های سیستم ممکنه مشخص بشه. اما همیشه پیشنهاد میشه اگه دلیل خاصی برای استفاده از نسخه‌های قدیمی ندارین روی کامپیوتر خونگی‌تونه همیشه آخرین نسخه رو داشته باشین.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین lotus_ir

• Newbie
  • *
پس یعنی راهی برای درست کردنش نیست؟!
من بخاطر اینکه تعریف این سیستم عامل رو شنیده بودم نصبش کردم ، ولی اینجوری خیلی قابل اطمینان نیست.