انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در کپی فایل ها  (دفعات بازدید: 626 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amir.cph4

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
مشکل در کپی فایل ها
« : 31 امرداد 1398، 12:24 ب‌ظ »
سلام
دوستان من وقتی میخوام یه سری فایل رو مثلا از داخل لینوکس کپی کنم توی یه فلش خیلی سری همه فایل هارو کپی میکنه بعد وقتی میخوام اجکت کنم فلش رو میگه که اجکت نکن چون فایل داره رایت میشه رو فلش و باید مدت زمان نامشخص صبر کنم تا کپی تموم بشه بعد میتونم اجکت کنم فلش رو.
میخوام ببینم تو لینوکس کلا این مشکل عدم نمایش صحیح مدت زمان لازم برای کپی فایل طبیعیه؟

آفلاین amir.cph4

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
پاسخ : مشکل در کپی فایل ها
« پاسخ #1 : 31 امرداد 1398، 01:18 ب‌ظ »
من دیگه دارم دیوانه میشم ناموسا الان دو روزه با این اوبونتو درگیرم اعصابمو خورد کرده میخوام یه فلش بوتیبل درست کنم این ارور رو میده نمیتونم فایل کپی کنم توی فلش

آفلاین \SmHk/

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 318
  • کاربر کوبونتو بودم
« پاسخ #2 : 31 امرداد 1398، 09:56 ب‌ظ »
ببین دلیلشو نمی دونم برا منم اینطور میشد اگه عجله داری یه file browser دیگه دانلود کن تا دوستان جواب بدن  :-k :-k

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #3 : 31 امرداد 1398، 11:06 ب‌ظ »
ببین دلیلشو نمی دونم برا منم اینطور میشد اگه عجله داری یه file browser دیگه دانلود کن تا دوستان جواب بدن  :-k :-k
منم با این روش موافقم از دولفین استفاده کن هرچند اون پیشفرض راحت تر کار میکنه یا لااقل به مزاج من خوش میاد ولی درکل میتونی به جای file explorer پیشفرض از دولفین استفاده کنی
به علاوه چرا اصلا برای بوتیبل کردن اینجوری میکنی از  dd یا اون برنامه ای که اقای linarcx توسعه داده بود kindd اسفاده کن