انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ریست کامل یک برنامه  (دفعات بازدید: 590 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ###darklinux$$$

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
  • ارزان زیستن به معنی حکم شما بر پول است نه تنگدستی
ریست کامل یک برنامه
« : 10 مهر 1398، 01:24 ق‌ظ »
بارها برام پیش اومده که یک برنامه رو خراب میکنم و دیگه نمیشه درستش کرد و من برای درست شدنش مجبور به تعویض سیستم عامل میشم و دوباره از اول اوبونتو نصب میکنم میخواستم بدونم راهی هست که من بدون تعویض سیستم عامل بتونم هم خود برنامه و هم کلیه تنضیمات اون رو ریست کنم مثل این که اولین باره که روی سیستمم نصب میشه
مشکل الان من قاطی کردن کامل lmms هست وقتی که میخواستم اونو به آخرین نسخه آبدیت کنم ولی نشد
الان همش ارور پلاگین وجود ندارد میده
و حتی pulse audio  رو هم از لیست audio ها حذف کرده خوشبختانه این مورد با alsa میاد
« آخرین ویرایش: 10 مهر 1398، 01:27 ق‌ظ توسط ###darklinux$$$ »

آفلاین nino

• Full Member
  • *
  • ارسال: 224
    • Gitlab
پاسخ : ریست کامل یک برنامه
« پاسخ #1 : 10 مهر 1398، 08:05 ق‌ظ »
بارها برام پیش اومده که یک برنامه رو خراب میکنم و دیگه نمیشه درستش کرد و من برای درست شدنش مجبور به تعویض سیستم عامل میشم و دوباره از اول اوبونتو نصب میکنم میخواستم بدونم راهی هست که من بدون تعویض سیستم عامل بتونم هم خود برنامه و هم کلیه تنضیمات اون رو ریست کنم مثل این که اولین باره که روی سیستمم نصب میشه
مشکل الان من قاطی کردن کامل lmms هست وقتی که میخواستم اونو به آخرین نسخه آبدیت کنم ولی نشد
الان همش ارور پلاگین وجود ندارد میده
و حتی pulse audio  رو هم از لیست audio ها حذف کرده خوشبختانه این مورد با alsa میاد
معمولا اپلیکیشن ها فایل های تنظیماتشون رو در دایرکتوری .config یا مستقیما در ~ یا در root ذخیره می کنن. می تونید از فایل های مورد نظرتون بک آپ بگیرید تا به راحتی بعد از نصب سیستم عامل یا حذف شدنشون جایگزین کنید.
...