انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: The proxy server is refusing connections  (دفعات بازدید: 600 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین AmirHo3einZ

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 79
The proxy server is refusing connections
« : 28 مهر 1398، 10:44 ب‌ظ »
آقاناموصا این تور داستانش چیه عایا؟ :( خدایی تا دیروز داشتم میرفتم یوتیوب همچی اوکی بود امروز اومدم نمیره دیگه. تور حذفش کردم دوباره نصب کردم ایمیل زدم به بریج ۳ خط کد اضافه کردم به اون تور آر سی تو ای تی سی. فایل کانفیگ تو ای تی سی هم اون ساکس ۵ از کامنت درآوردم بعدش بریوکسی ریستارت کردم سرویس تور ریستارت کردم از جفتش استتوس میگیرم سبزه و میگه اکتیو. بروکسی تاگل هم ریختم رو فایرفاکسم. تنظیمات نتورک گزاشتم رو ساکس ۵ بورت ۹۰۵۰ الان دقیقا چیکار نکردم ک نمیتونم برم یوتیوب؟؟؟ مرورگرم میزنم یوتیوب میگه => The proxy server is refusing connections  ](*,)
حاجی تا دیروز درست بود امروز لب تاب روشن کردم دیدم نمیره دیگه تو یوتیوب. خدایی چرا  ](*,) ](*,)

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
پاسخ : The proxy server is refusing connections
« پاسخ #1 : 28 مهر 1398، 11:03 ب‌ظ »
شايد بي ربط باشه ولي ميتوني از اوپرا هم براي رفتن به يوتيوب استفاده كني تا موقعي كه تور درست بشه. خودش وي پي ان داره.
 ::)
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین AmirHo3einZ

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 79
« پاسخ #2 : 28 مهر 1398، 11:33 ب‌ظ »
حاجی الان رفت. هیچ کاری نکردم. البته حذف کردم از اول یه بار دیگه همه کارارو انجام دادم. ولی نمیرفت. الان رفتم اوبرا نصب کنم گفتم یبار دیگه شانسمو امتحان کنم دیدم رفت. وات دا فاک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اینطوریه؟ یهو خراب میشه دیگه نمیره یوتوب یهو خودش درست میشه :-k :-k :-k نه خدایی چرا؟؟ الان دفعه بعد اینطوری شد چیکار کنم ؟ اصلا چرا اینطوری میشه؟؟؟
« آخرین ویرایش: 28 مهر 1398، 11:35 ب‌ظ توسط AmirHo3einZ »

آنلاین esmaeelE

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1258
« پاسخ #3 : 28 مهر 1398، 11:48 ب‌ظ »
شاید اختلال از ISP باشه که این روزها بعید نیست.
  • بررسی کنید سرعت ارسال و دریافت (بدون تور)نسبت به سابق تفاوتی کرده؟
  • پل‌ها رو یکی یکی با کامنت کردن در فایل torrc تست کنید و پس از هر تغییر وضعیت سرویسو بررسی کنید
  • موقتا از tor browser استفاده کنید. لینک مرتبط
  • خروجی دستور زیر را قرار دهید
torify curl ifconfig.me/iptelnet 127.0.0.1 9050

« آخرین ویرایش: 02 آذر 1398، 10:37 ب‌ظ توسط esmaeelE »