انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فایل‌هایEXE.در اوبونتو????حل شد  (دفعات بازدید: 5222 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین dhm

• Newbie
  • *
  • ارسال: 7
پاسخ به: فایل‌هایEXE.در اوبونتو????
« پاسخ #15 : 06 شهریور 1389، 08:42 ق‌ظ »
تجربه نشون داده در این موارد تذکره دوستان تاثیری نداره. چون اگه قرار بود تاحالا داشته باشه بیش از این شاهد اینگونه تاپیک هایی در سطح انجمن نبودیم. یکی از مدیران باید این تاپیک را حذف و با کاربر خاطی برخورد کند تا دوباره این اشتباه تکرار نشود.
------------------------------------------------------
دوست عزیز می‌خوای آدرس  محل زندگی‌ام بدم ادمین بیاد  ۲--۳ تا چک  آبدار بهم بزنه اوو بره :?:

آفلاین smmsadrnezh

• Full Member
  • *
  • ارسال: 198
  • Ubuntu is the way of life
    • سید محمد مسعود صدرنژاد
« پاسخ #16 : 06 شهریور 1389، 10:00 ق‌ظ »
تجربه نشون داده در این موارد تذکره دوستان تاثیری نداره. چون اگه قرار بود تاحالا داشته باشه بیش از این شاهد اینگونه تاپیک هایی در سطح انجمن نبودیم. یکی از مدیران باید این تاپیک را حذف و با کاربر خاطی برخورد کند تا دوباره این اشتباه تکرار نشود.
دوست عزیز می‌خوای آدرس  محل زندگی‌ام بدم ادمین بیاد  ۲--۳ تا چک  آبدار بهم بزنه اوو بره :?:
من به دنباله حل مشکلات انجمن هستم. طرفه بحثم فقط شما نیست
کاربرانه زیاده دیگری هم اشتباهاتی شبیه به این (و خیلی بدتر) میکنند ولی این مساله نباید توجیهی برای سایر کاربران (چه تازه کار و چه قدیمی) این سایت برای تداوم این مشکل شود. من خصومتی با هیچیک از کاربران سایت نداشته و به دنبال آسیب شناسی و برطرف کردن مشکلاتم به هر حال اگر تندروی کردم از دستم در رفته
درضمن این مساله در قسمت نظرات و پیشنهادات مورد بحث و بررسی باید قرار بگیره (که داره میگیره) لذا دلیلی به ادامه پاسخ به ارسال های دوستان در این تاپیک وجود ندارد
گنـــــــــــــــــــــودام!            فارسی      انگلیسی

آفلاین dhm

• Newbie
  • *
  • ارسال: 7
« پاسخ #17 : 06 شهریور 1389، 04:19 ب‌ظ »
من به دنباله حل مشکلات انجمن هستم. طرفه بحثم فقط شما نیست
کاربرانه زیاده دیگری هم اشتباهاتی شبیه به این (و خیلی بدتر) میکنند ولی این مساله نباید توجیهی برای سایر کاربران (چه تازه کار و چه قدیمی) این سایت برای تداوم این مشکل شود. من خصومتی با هیچیک از کاربران سایت نداشته و به دنبال آسیب شناسی و برطرف کردن مشکلاتم به هر حال اگر تندروی کردم از دستم در رفته
درضمن این مساله در قسمت نظرات و پیشنهادات مورد بحث و بررسی باید قرار بگیره (که داره میگیره) لذا دلیلی به ادامه پاسخ به ارسال های دوستان در این تاپیک وجود ندارد
----------------
در هر صورت موفق باشی‌ تو زندگیت

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921
« پاسخ #18 : 07 شهریور 1389، 01:14 ب‌ظ »
بابا خوب کاربر جدید که اطلاعی نداره به محض اینکه براش یه سوال پیش میاد میپرسه . اگه یه کاربر قدیمی بود حق با شما بود . فکر کنم اگه یه تاپیک درست بشه در مورد تازه کارها که بهشون یاد بده اگه با یه مشکلی برخورد کردن اول کدام راهها رو برن بعد اگه نشد سوال بپرسن خوب باشه . کی دو تا تاپیک هست ولی فکر می کنم ولی من خودم حوصله نکردم اون ۱۰۰۰ تا پستو بخونم !‌ فکر کنم یه تاپیک به اسم تازه کار اگه مشکل داری بیا اینجا درست بشه خوب باشه البته باید بیاد جزو تاپیک های برتر که سریع دیده بشه  و تو اون تاپیک اگه کسی سوال کرد بچه ها فقط لینک جوابشو بذارن . نظرتون چیه ؟
آره خب خوبه ولی همه این چیزها رو در زمان ثبت نام در قسمت قوانین سایت کاربرا تیک ؛قبول دارم؛ رو زیرش میدن :ي:ي:ي

درسته ولیه کیه که بخونه !! مثل اون برنامه هایی که میگه اگه کپیش کنی خدا الهی سوسکت کنه ! بعد همه هم تایید می کنن و کپیش می کنن  ;D

آفلاین Alir3z4

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 750
  • Guess who's back?
پاسخ به: فایل‌هایEXE.در اوبونتو????حل شد
« پاسخ #19 : 09 شهریور 1389، 07:38 ب‌ظ »
سوسک :ي:ي:ي:ي
نه کلا قوانین واسه ایرانیا نیست...
یه مرد هیچوقت زمین نمیخوره...