انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مهاجرت به لینوکس  (دفعات بازدید: 1708 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
پاسخ : مهاجرت به لینوکس
« پاسخ #15 : 22 اسفند 1398، 05:16 ب‌ظ »
خب پس من الان پایتون رو روی همین اوبونتو شروع کنم و مفاهیم شبکه و ... رو هم یاد بگیرم.
بعدش دقیقا برنامه چیه؟
بعدش خود راه پیدا میشه

آفلاین behnamah

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
« پاسخ #16 : 22 اسفند 1398، 05:18 ب‌ظ »
خیلی خیلی ممنون.

آفلاین محمد رجبی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 276
  • Ubuntu 22.04
    • اورلرن
« پاسخ #17 : 22 اسفند 1398، 05:21 ب‌ظ »
۱۸
خودارو شکر پس ریاضی بلدید. بنده خودم از ۱۰ سالگی رفتم سراغ برنامه نویسی C و زبون های سخت.اکثر افرادی که میگن میخوایم نفوظ یادبگیریم یه حک ساده که میکنن دیکه کار رو ول میکنن و علاقه ای به نفوظ ندارن. برای اینکه برنامه نویسی رو بفهمید باید الگوریتم یاد بگیرید که احتمالا دبیرستان یاد گرفتید. بهتره اول توی یوتیوب کانال jadi رو پیدا کنی (پروفایلش عکس خودشه که مو هاش بلنده) و برو توی قسمت playlist و درک برنامه نویسی رو انتخاب کنی. اونجا میتونی یه آشنایی با برنامه نویسی پیدا کنی. سایت نابغه ها پکیج هاش خیلی گرونه . اگه هم میخوای برنامه نویسی رو عالی یاد بگیری یه پکیج آموزش python توی faradars.org بخر . من خودم به قیمت ۴۰۰۰۰ تومن خریدم از مقدماتی تا پیشرفته یاد میده ولی اشتباه روی پکیج نوشته شده مقدماتی. برنامه نویسی رو که یاد گرفتی مستقیم برو سمت مفاهیم شبکه و دوره های LPIC . دوره ی LPIC یا همون الپیک داخل کانال جادی (jadi) هست میتونی بری ببینی. فعلا با همین اوبونتو کار کن تا بعد. برای آموزش لینوکس توی سایت خودم قراره یه اتفاق های باحالی مثل پکیج آموزش لینوکس بیوفته \\:D/ . آدرس سایتم : faralinux.ir .
ما نمیتوانیم به مانند یک سوزن از جامعه بیرون بزنیم، ما همراه با جامعه پیش میرویم پس باید به افزایش سواد جامعه کمک کنیم تا خودمان باسواد شویم
«خلاصه ی نقل قولی از جادی»

آفلاین behnamah

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #18 : 22 اسفند 1398، 05:27 ب‌ظ »
خیلی خیلی خیلی ممنون
چشم.

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #19 : 22 اسفند 1398، 05:48 ب‌ظ »
۱۸
خودارو شکر پس ریاضی بلدید. بنده خودم از ۱۰ سالگی رفتم سراغ برنامه نویسی C و زبون های سخت.اکثر افرادی که میگن میخوایم نفوظ یادبگیریم یه حک ساده که میکنن دیکه کار رو ول میکنن و علاقه ای به نفوظ ندارن. برای اینکه برنامه نویسی رو بفهمید باید الگوریتم یاد بگیرید که احتمالا دبیرستان یاد گرفتید. بهتره اول توی یوتیوب کانال jadi رو پیدا کنی (پروفایلش عکس خودشه که مو هاش بلنده) و برو توی قسمت playlist و درک برنامه نویسی رو انتخاب کنی. اونجا میتونی یه آشنایی با برنامه نویسی پیدا کنی. سایت نابغه ها پکیج هاش خیلی گرونه . اگه هم میخوای برنامه نویسی رو عالی یاد بگیری یه پکیج آموزش python توی faradars.org بخر . من خودم به قیمت ۴۰۰۰۰ تومن خریدم از مقدماتی تا پیشرفته یاد میده ولی اشتباه روی پکیج نوشته شده مقدماتی. برنامه نویسی رو که یاد گرفتی مستقیم برو سمت مفاهیم شبکه و دوره های LPIC . دوره ی LPIC یا همون الپیک داخل کانال جادی (jadi) هست میتونی بری ببینی. فعلا با همین اوبونتو کار کن تا بعد. برای آموزش لینوکس توی سایت خودم قراره یه اتفاق های باحالی مثل پکیج آموزش لینوکس بیوفته \\:D/ . آدرس سایتم : faralinux.ir .
دوره ی پیشرفته خود جادی هم عالیه واقعا

آفلاین warlock

• Full Member
  • *
  • ارسال: 135
« پاسخ #20 : 22 اسفند 1398، 10:46 ب‌ظ »
می تونید ویدیو های اقای امیرصمیمی رو هم ببینید اسمش لینوکس از کیلومتر صفر است.
می تونه برای شروع خوب باشه

http://amirsamimi.ir/linux_from_kilometre_zero

آفلاین behnamah

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #21 : 23 اسفند 1398، 12:22 ق‌ظ »
چه ویدیو های خوبی. دمتون گرم. سپاس.