انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل رنگ ها و تار بودن کروم و کرومیوم در اوبونتو  (دفعات بازدید: 441 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Far7id

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 92
من کروم رو روی اوبونتو نصب کردم ولی مشکل اینجاست که رنگ ها و تصاویری که باز میکنه تار هست. کرومیوم هم نصب کردم و باز هم همین نتیجه هست.
روی فایرفاکس همه چی درسته رنگ ها و تصاویر درست نمایش داده میشه ولی مثلا وقتی توی کروم هستم گوگل رو که باز میکنم لوگوش تار نمایش داده میشه. روی یک سیستم دیگه هم اوبونتو دارم و روی اون درست هست مشکلی نداره. از اوبونتو 20.04 استفاده میکنم و همیشه آخرین آپدیت روش نصب هست.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
کروم و کرومیوم توی مخازن اوبونتو نیستن و نمی‌شه چندان بهشون اعتماد کرد. مخصوصاً که احتمالاً از اسنپ هم گرفته شدن که خودش چند لایه با سیستم‌عامل فاصله داره و رفتارهای عجیب، توش طبیعیه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Far7id

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 92
کروم و کرومیوم توی مخازن اوبونتو نیستن و نمی‌شه چندان بهشون اعتماد کرد. مخصوصاً که احتمالاً از اسنپ هم گرفته شدن که خودش چند لایه با سیستم‌عامل فاصله داره و رفتارهای عجیب، توش طبیعیه.
کرومیوم اره از اسنپ نصب کرده بودم که اونجوری بود (قبلا تو مخازن اوبونتو بود نمیدونم چرا دیگه نیست). کروم هم از سایت خود گوگل کروم دانلود کردم. نمیدونم چیکار میشه کرد چون نیاز دارم واقعا بهش. مرورگری که ازش استفاده میکنم فایرفاکس هست ولی برای توسعه Front باید کروم هم داشته باشم.