انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عدم وجود پی اچ پی استورم در منوی استارت  (دفعات بازدید: 394 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین AmirHo3einZ

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 79
عدم وجود پی اچ پی استورم در منوی استارت
« : 27 امرداد 1399، 01:54 ب‌ظ »
دوستان من پی اچ پی استورم از سافت ۹۸ دانلود کردم کرکم شد ولی الان باید حتما برم تو هوم دایرکتوری تو پوشه ی پی اچ پی استورم بعدش برم تو دایرکتوری بین بعدش فایل پی اچ پی استورم دات اس اچ اجرا کنم تا پی اچ پی استورم اجرا بشه  :(. درنتیجه مجبور شدم اون مسیر فایل اس اچ رو تو فایل دات بش آر سی اکسپورت کنم به پس ( path ) ولی الان آخه اصلا چرا اینطوری میشه؟ چرا انقد کثیف نصب میشه؟ تازه آخرشم الان آیکون پی اچ پی استورم نیست که بزارمش این گوشه جلو دستم باشه باید هی برم تو ترمینال بنویسم پی اچ پی استورم ??? لطفا یکی راهنماییم کنه. ممنون اینم عکساش ضمیمه کردم. یسوال دیگه من قبلا یه برنامه دانلود میکردم میزدم اپت گت اینستال و بعدش مسیره اون فایله ولی الان این فشردست از حالت فشرده هم ک خارج میکنم یه دایرکتوری که توش بین و ... داره. این آیا یه چیزی عینه پورتابله؟؟ یعنی آمادست؟
« آخرین ویرایش: 27 امرداد 1399، 02:02 ب‌ظ توسط AmirHo3einZ »

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
پاسخ : عدم وجود پی اچ پی استورم در منوی استارت
« پاسخ #1 : 27 امرداد 1399، 02:35 ب‌ظ »
سلام. برای اینکه بیاد باید بروی توی phpstorm ->Tools->Create Desktop Entry... رو بزن بعد یک بار ری استارت کن . منم همینجوری بود برام این کار رو کردم آورد(جهت اطلاعات بیشتر::: اگه میخای فایلی رو از توی ترمینال با phpstorm باز کنی به جای Create desktop entry روی create Command-line launcher بزن)

آفلاین AmirHo3einZ

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 79
پاسخ : عدم وجود پی اچ پی استورم در منوی استارت
« پاسخ #2 : 28 امرداد 1399، 09:04 ق‌ظ »
آره دقیقا. دم شما گرم ;)