انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: رفع مشکل آپگرید ناقص و بروکن شدن یکی از پکیج ها [حل شد]  (دفعات بازدید: 607 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ramin-9706

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
    • تمزفا
با سلام خدمت همه دوستان لینوکسی

من الان اوبونتو 20 دارم ورژن دقیق Ubuntu 20.04 LTS 64-bit ورژن گنوم 3.36.2 هست و این مشکل رو دارم >> پیوست اول رو ببنید!! نمیدونم چرا نمی تونم پیوست کنم احتمالا محدود شده اکانتم ولی این عکسه

بعد این عکس هم یه پیام داد  یس دادم و بعدش این ارور رو داد بستمش

installed mysql-server-8.0 package post-installation script subprocess returned error exit status 1

و بعدش اینو داد

Could not install the upgrades

The upgrade has aborted. Your system could be in an unusable state. A recovery will run now (dpkg --configure -a).

بعد این دستور رو اجرا کردم البته قبل این هم مشکل بروکن پکیج رو داشتم و این دستور رو چندین و چند بار اجرا کردم ولی خروجی موفقیت آمیزی نداشت و دیگه بیخیالش شدم

با تشکر
« آخرین ویرایش: 26 شهریور 1399، 08:36 ب‌ظ توسط ramin-9706 »
همه عزیزانی که پست ها وامضاهای من رو می بینن لطفا هر مشکلی دارید و یا بهش بر میخورید یکم زمان بزارید و تو سایت عضو بشید و مشکلتون رو مطرح کنید تا هم وب فارسی غنی بشه و هم دیگر دوستانی که به مشکل میخورن سریع به جواب برسند
وسعی میکنم تو سایت خودم(تمزفا) هم آموزش بزارم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
یه بار کارساز مای‌سکوئل رو کامل پاک کن و دوباره نصب کن، ببین درست می‌شه؟
sudo apt purge mysql-server mysql-server-8.0
sudo apt install mysql-server mysql-server-8.0
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ramin-9706

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
    • تمزفا
مرسی حل شد
همه عزیزانی که پست ها وامضاهای من رو می بینن لطفا هر مشکلی دارید و یا بهش بر میخورید یکم زمان بزارید و تو سایت عضو بشید و مشکلتون رو مطرح کنید تا هم وب فارسی غنی بشه و هم دیگر دوستانی که به مشکل میخورن سریع به جواب برسند
وسعی میکنم تو سایت خودم(تمزفا) هم آموزش بزارم