انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکلی در زوبونتو  (دفعات بازدید: 562 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمد باقر فکوری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 52
مشکلی در زوبونتو
« : 30 شهریور 1399، 03:21 ب‌ظ »
سلام خسته نباشید من رو لب تابم یک ویندوز و زوبونتو دارم چند روز قبل داشتم چنج میکردم به ویندوز وسطش که ویندوز تازه میخواست بالا بیاد خاموش کردم بعد روشن کردم سیستم روشن میشد ولی صفحه بایوسش بالا نمیومد در واقع روشن میکردم صفحه سیاه بود از اون طرف من به دوستم که یک لبتاب قدیمی داشت پیشنهاد زوبونتو کردم و نصب کرد اون وسط کار لبتابش خاموش شد و مثل من روشن میکرد صفحه سیاه بود میخواستم بدون زوبونتو مشکلی داره ؟ من چیکار کنم ؟ من لبتابمو فرستادم تعمیراتی گفته یک قطعه رو بورد سوخته نمی‌دونم دقیقا چیه موضوع ! ممنون میشم کمکم کنید

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
پاسخ : مشکلی در زوبونتو
« پاسخ #1 : 01 مهر 1399، 05:48 ب‌ظ »
دقیقا نمیدونم ولی احتمالا زوبونتو با سیستمتون سازگار نیست یا شاید توی این خاموش شدن منوی گراب آسیب دیده دقیق نمیدونم زوبونتو boot repair داره یا نه ولی یکی از راه هایی که به ذهنم میرسه اینه که زوبونتو رو لایو بیارید و boot repair رو سرچ کنید (یا اگه نبود نصب کنید) و منوی گراب رو ریپیر کنید.

آفلاین محمد باقر فکوری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 52
« پاسخ #2 : 01 مهر 1399، 05:54 ب‌ظ »
دقیقا نمیدونم ولی احتمالا زوبونتو با سیستمتون سازگار نیست یا شاید توی این خاموش شدن منوی گراب آسیب دیده دقیق نمیدونم زوبونتو boot repair داره یا نه ولی یکی از راه هایی که به ذهنم میرسه اینه که زوبونتو رو لایو بیارید و boot repair رو سرچ کنید (یا اگه نبود نصب کنید) و منوی گراب رو ریپیر کنید.

اسن صفحه بایوسش بالا نمیاد تا من برم تو لایو!فقط سیستم روشنه

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
« پاسخ #3 : 01 مهر 1399، 07:40 ب‌ظ »
باسلام

نقل‌قول
اسن صفحه بایوسش بالا نمیاد

خوب این مشکل سخت افزاری هست ربطی به زوبونتو نداره.

اسم اون قطعه ای که سوخته از تعمیرکار بپرس اینجا بنویس.
همچنبن مدل لب تاپ