انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب سری بازی های رزیدنت اویل روی لینوکس از روی سی دی  (دفعات بازدید: 1796 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
تقریبا همه ی سیدی های بازی رزیدنت اویل رو دارم (به جز چند تا فرعی هاش) میخواستم ببینم کسی تا الان امتحان کرده ببینه این جور بازی ها با wine اجرا میشن یا نه؟
ویرایش:
امید وارم نصب بازی از روی سی دی مشکلی نداشته باشه  ;D
« آخرین ویرایش: 30 مهر 1399، 05:35 ب‌ظ توسط HusseinDTS »

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
تقریبا همه ی سیدی های بازی رزیدنت اویل رو دارم (به جز چند تا فرعی هاش) میخواستم ببینم کسی تا الان امتحان کرده ببینه این جور بازی ها با wine اجرا میشن یا نه؟
ویرایش:
تست نکن بهتره واسه گیم ویندوز بریزی
من ازادم

آفلاین mahdiyar11

• Full Member
  • *
  • ارسال: 209
  • با سیستم عامل میشه صلح ایجاد کرد؛ میشه فرهنگ ساخت.
ویرایش:

نصب بازی های ویندوزی روی لینوکس یه سرطانه

خیلی وقت پیش چند روزمو گذاشتم برای نصب بازی Portal2 با wine ولی هیچی غیر از سرچ های الکی گیرم نیومد

اگه وقت اضافی داری دربارش سرچ کن شاید راه حل جدیدی اومده باشه ولی پیشنهاد میکنم وقتتو سر این داستان هدر ندی ...  [-X

لینوکس یک سیستم عامل نیست ؛ یک روش زندگیه

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
    • کام آرت
خب من الان فقط لینوکس دارم و کل حاردم رو گزفته . پس نمیتونم ویندوز نصب کنم. تازه اگه نصب کنم مجبورم دوال بوت بیام روی لینوکس یا گراب رو ریپیر کنم (البته فکر نکنم ریپیر کردن درستش کنه).
پس مجبورم یه تستی بزنم.
هرچند شنیدم  میشه با proton یا یه همچین چیزی اینجور بازی ها رو بدون مشکل اجرا کرد. اما باید بازی اورجینال استیم باشه تا بتونی اجراش کنی.
هرچند من بازی های ساده ای مثل the forest و firewatch رو اجرا کردم و به جز firewatch مشکلی نبود.
ممنون یه امتحانی میکنم

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 805
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
دقیقا کدوم نسخه رو میخاید نصب کنید ؟

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
    • کام آرت
دقیقا کدوم نسخه رو میخاید نصب کنید ؟

همش رو بازی کردم بجز ۷. و ریمیک ۳.
اما الان به دلیل سانسور شدیدی که اویل ۶ داشت سی دی اصلش رو گرفتم اما بدیش اینه که با استیم بلد نیستم اجراش کنم و استیم کی هم نداره.
ردکل میخوام نسخه ی ۶ رو اجرا کنم. (چون بچه بودم بازی کردم و خیلی از داستان های بازی رو نفهمیدم)
راهی پیشنهاد میدید؟

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 805
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
اگر فایل نصب شدش رو دارید که بهتر اگر نه با واین نصابش رو اجرا کنید تا بازی نصب بشه ٬ بعد طبق این آموزش عمل کنید احتمالا اجرا بشه :
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=148327.0

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
    • کام آرت
با بسته ی نصبیش اجرا کردم بدون مشکل اجرا شد و نصب شد اما وقتی بعد از اینکه سعی میکنی بری توی دمو ی اول (بعد از توافق با چند تا مورد) دیگه هیچی نمیاد و صفحه سیاه است