انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اتصال و دسترسی گوشی اندرویدی در لینوکس  (دفعات بازدید: 4111 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین zymo

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
  • zymo@zymo-Lenovo-IdeaPad-Z510
درود و سلام خدمت همه دوستان و سروران
من مدت زیادی نیست که از ویندوز به لینوکس مهاجرت کردم و واقعا هم راضیم ازش و از طریق مطالب مفید دوستان هر روز بیشتر یاد میگیرم و مشکلات کمتر میشه  :)
متاسفانه یکی از مشکلاتی که بعد از مهاجرت به لینوکس از ویندوز به خصوص گریبان گیر تازه کاری چون من میشه آشنا نبودن با نرم افزار هایی هست که بتونه جای گزین باشه برای استفاده در لینوکس!!!
حالا در باره ی یکی از نرم افزار هایی ک خیلی برام مهم بود و برای دسترسی به گوشی اندرویدیم از طریق ویندوز استفاده میکردم توی این بخش مناسب دونستم این پرسشم رو مطرح کنم
آیا نرم افزاری هست که بشه گوشی اندرویدی رو به سیستم لینوکسی متصل کرد و به پیام ها و مخاطبین و گالری و سایر موارد دسترسی پیدا کرد ؟
نمیدونم شاید اینجا درست نباشه گفتنش ولی من توی ویندوز از نرم افزاری تحت عنوان mobile go از محصولات wonder share استفاده میکردم
بزرگواران ممنون میشم از توجهتون و پاسخ های مفیدتون وضمنا عذر بنده رو بخاطر نام بردن این نرم افزار بپذیرید  :oops:
همه برای جامعه آزاد ، جامعه آزاد برای همه

آفلاین AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 506
  • :(
درود و سلام خدمت همه دوستان و سروران
من مدت زیادی نیست که از ویندوز به لینوکس مهاجرت کردم و واقعا هم راضیم ازش و از طریق مطالب مفید دوستان هر روز بیشتر یاد میگیرم و مشکلات کمتر میشه  :)
متاسفانه یکی از مشکلاتی که بعد از مهاجرت به لینوکس از ویندوز به خصوص گریبان گیر تازه کاری چون من میشه آشنا نبودن با نرم افزار هایی هست که بتونه جای گزین باشه برای استفاده در لینوکس!!!
حالا در باره ی یکی از نرم افزار هایی ک خیلی برام مهم بود و برای دسترسی به گوشی اندرویدیم از طریق ویندوز استفاده میکردم توی این بخش مناسب دونستم این پرسشم رو مطرح کنم
آیا نرم افزاری هست که بشه گوشی اندرویدی رو به سیستم لینوکسی متصل کرد و به پیام ها و مخاطبین و گالری و سایر موارد دسترسی پیدا کرد ؟
نمیدونم شاید اینجا درست نباشه گفتنش ولی من توی ویندوز از نرم افزاری تحت عنوان mobile go از محصولات wonder share استفاده میکردم
بزرگواران ممنون میشم از توجهتون و پاسخ های مفیدتون وضمنا عذر بنده رو بخاطر نام بردن این نرم افزار بپذیرید  :oops:

ببینید این به دردتون میخوره؟
Multisync
و البته nokuntu هم جایگزین nokia pc suite هستش,شاید بتونه رو بقیه گوشی ها کار کنه.
همینطور برای استفاده درست حسابی از نرم افزارای ویندوز play on linux رو نصب کنید, خیلی بدرد میخوره(البته wine هم هست)

آفلاین zymo

• Jr. Member
  • *

ببینید این به دردتون میخوره؟
Multisync
و البته nokuntu هم جایگزین nokia pc suite هستش,شاید بتونه رو بقیه گوشی ها کار کنه.
همینطور برای استفاده درست حسابی از نرم افزارای ویندوز play on linux رو نصب کنید, خیلی بدرد میخوره(البته wine هم هست)

دوست عزیزم ممنون از پاسخ شما  :)
متاسفانه من متوجه نشدم این multisync دقیقا چیه (متاسفانه خیلی با لینوکس آشنایی ندارم !) فقط توی software center اوبونتو جستجو کردم و چیزی نبود و البته توی سایت : multisync.sourceforge.net/ هم رفتم که فکر میکنم مربوط به همین موردی باشه که شما فرمودین و البته چیزی دستگیرم نشد ولی یه نگاهی به قسمت دانلودش انداختم که ظاهرا فقط برای توزیع های رد هت و فدورا قابل دانلود هست :/

آفلاین شاهد

• Newbie
  • *
  • ارسال: 21
به نظرم بهترین نرم‌افزار تو این مواردی که شما فرمودین نرم‌افزار AirDroid هست که تنها با نصب روی گوشی و از طریق وای فای این کارها رو واستون انجام می‌ده

آفلاین zymo

• Jr. Member
  • *
به نظرم بهترین نرم‌افزار تو این مواردی که شما فرمودین نرم‌افزار AirDroid هست که تنها با نصب روی گوشی و از طریق وای فای این کارها رو واستون انجام می‌ده
ممنونم دوست عزیزم البته من قبلا با این برنامه کار کردم ولی متاسفانه کارمو اونطور که با یه اتصال کابلی راه میفته با این برنامه راه نمیفته متاسفانه  :(