انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا میشود در این سایت بعضی پرسش ها و پاسخ ها را برای مراجعه ی بعد ذخیره کرد؟  (دفعات بازدید: 445 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
با درود.

بعضی پرسش و پاسخ ها هستند که در آینده هم بدرد میخورن.
آیا میشه پرسش و پاسخ مربوط را یک جوری سیو کرد تا چنانچه در آینده هم نیاز شد بدون جستجو های طولانی و گاهی ناموفق از میان یک گفتگوی طولانی یکی دو پست خوب و کارسازش را بوک مارک یا سیو یا جزو فیوریت تیک زد و نامی هم برایش گذاشت تا برای مراجعه بعدها در دسترس بماند؟
مثلا من پیش تر پرسیده بودم که چطور میشه ساعت لینوکس و ویندوز را باهم یکی کرد. ولی الان که لینوکس را دوباره نصب کردم یادم رفته روشش چی بود.هرچه هم گشتم نیافتم چون شاید در مبحث دیگری پرسیده و پاسخ گرفته بودم که طبیعیست در عناوین پست های خودم نیست.
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
خیر... افزونه براش هست ولی باتوجه به اینکه قرار هست سیستم تغییر کنه عملا نصب نمی‌شه.

می‌تونید خودتون بوکمارک کنید. یا نوت بردارید تو ابزاری مثل Zim اینطوری اگر سرویس موردنظر مثل هر سایتی یک روز دیگه وجود نداشت شما نوت‌هاتون رو همچنان دارید.
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
این لینکش هست.
برای دیدن ارسال‌هاتون توی پروفایل خودتون بزنید روی دیدن ارسال‌ها و صفحه صفحه برید جلو تا موضوع رو پیدا کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
با درود.

بعضی پرسش و پاسخ ها هستند که در آینده هم بدرد میخورن.
آیا میشه پرسش و پاسخ مربوط را یک جوری سیو کرد تا چنانچه در آینده هم نیاز شد بدون جستجو های طولانی و گاهی ناموفق از میان یک گفتگوی طولانی یکی دو پست خوب و کارسازش را بوک مارک یا سیو یا جزو فیوریت تیک زد و نامی هم برایش گذاشت تا برای مراجعه بعدها در دسترس بماند؟
...
اپلیکیشن Instapaper روی موبایل، و اکستنشن Pocket برای فایرفاکس به همین هدف ساخته شده‌ن.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92