انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل نصب کوبونتو  (دفعات بازدید: 1112 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : مشکل نصب کوبونتو
« پاسخ #15 : 26 فروردین 1400، 12:00 ب‌ظ »
فایل ها رو هم کامل کپی نکرده فقط ۱۱.۹ مگابایت کپی شده
دوستان لطفاً کمک کنید عجله دارم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین norouzi90

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 767
  • Linux Mint
پاسخ : مشکل نصب کوبونتو
« پاسخ #16 : 26 فروردین 1400، 02:50 ب‌ظ »
مثل اینکه کوبونتو دلش نمیخواد برای من نصب بشه  :'(
کوبونتو ۲۰.۴ رو هم رو فلش ریختم بوت کردم قدم به قدم مراحل نصب رو میرم دستی پارتیشن بندی میکنم ولی وقتی از پارتیشن بندی رد میشم و دارم اطلاعات کاربر رو وارد میکنم ارور میده
متن ارور اول
The installer encountered an error copying files to the hard disk: [Errno 28] No space left on device: '/etc/kubuntu-default- settings/directory-home' -> '/target/home/.directory" This is due to there being insufficient disk space for the install to complete on the target partition. Please run the installer again and select a larger partition to install into.وقتی این رو تایید میکنم یک پنجره باز میشه که میگه لایو رو میاره بالا یا دوباره نصب کنید یا مشکل رو برسی کنید
متن
The installer encountered an unrecoverable error. A desktop session will now be run so that you may investigate the problem or try installing again.بعد یک دسکتاپ لایو بالا میاد و برنامه دسیار گذارش خرابی باز میشه چنتا سوال ازم میپرسه
Does the application crash again if you repeat the same situation? 1 did not try again v Please select which additional information you can provide: O What I was doing when the application "KWin" crashed Unusual desktop behavior I noticed O Custom settings of the application that may be related Examples: State of Desktop Effects (Corositing ), kind of effects enabled, window decoration, and specific
window rules and configuration.

وقتی هم دوباره تایید میکنم
جون خودش هیچی از مشکل نفهمیده از من هم ابی گرم نشده میگه
This report does not contain enough information for the developers, so the automated bug reporting process is not enabled for this crash. If you wish, you can go back and change your answers. • The crash information was not generated because it was not needed. •The information you can provide is not considered helpful enough in this case.

چند بار هم تکرار کردم همین شد

کلا نصاب کوبونتو خرابه یا با من مشکل داره ؟

در متن ارور اول علت مشکلتان گفته شده:
فضای دیسک کافی برای نصب نیست تا بتواند روی پارتیشن مورد نظر کامل شود. لطفاً دوباره نصب را اجرا کرده و یک پارتیشن بزرگتر رابرای نصب انتخاب کنید.