انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برای تگ کردن عکس به فایل موسیقی.  (دفعات بازدید: 410 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
برای تگ کردن عکس به فایل موسیقی.
« : 25 فروردین 1400، 01:47 ب‌ظ »
درود.

میخوام عکس خواننده را به چند ترانه تگ کنم تا در زمان پخش موسیقی عکس خواننده بزرگ دیده بشه.
منظورم اینه که عکس تمام صفحه ی پلییر را پرکنه ونه اینه عکس در یک گوشه و کوچک دیده بشه.
چه نرمافزاری را پیشنهاد میکنید؟
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
پاسخ : برای تگ کردن عکس به فایل موسیقی.
« پاسخ #1 : 25 فروردین 1400، 02:35 ب‌ظ »
درود.

میخوام عکس خواننده را به چند ترانه تگ کنم تا در زمان پخش موسیقی عکس خواننده بزرگ دیده بشه.
منظورم اینه که عکس تمام صفحه ی پلییر را پرکنه ونه اینه عکس در یک گوشه و کوچک دیده بشه.
چه نرمافزاری را پیشنهاد میکنید؟
اینکه داخل نرم‌افزار پخش‌کننده قابلیت نمایش تمام‌صفحه وجود داشته باشه یه بحثه و اضافه کردن کاور آرت به فایل mp3 یه بحث دیگه.
برای ویرایش batch تگ‌های فایل‌های صوتی چند سالی هست از Ex Falso استفاده می‌کنم. اینترفیس خلوتی داره و در عین حال تمام امکانات لازم رو فراهم کرده. برای فعال شدن امکان اضافه و حذف کردن Cover لازمه پلاگین Edit Embedded Images رو از داخل نرم‌افزار فعال کنید.
و از اونجا که تگ کردن عکس‌هایی با سایز بزرگتر از 500x500 توصیه نمیشه (چون هم حجم کل آلبوم رو بی‌دلیل زیاد می‌کنه و هم اصلا چه نیازی هست؟)، تمام‌صفحه کردن کاور کیفیت عکس رو خراب می‌کنه. پخش‌کننده‌ی Lollypop بسیار زیبا و پرامکاناته و و یه حالت تمام‌صفحه‌ی Party Mode هم داره که شاید همونی باشه که لازم دارید.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 26 فروردین 1400، 03:46 ب‌ظ »
و البته از picard استفاده کنید که مطمئن باشید برچسب‌های آهنگتون درسته.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
« پاسخ #3 : 27 فروردین 1400، 12:05 ب‌ظ »
بادرود وسپاس.

نفرمودین که این picard چیه و چکار میکنه؟واز کجاپیداش کنم و بقیه اطلاعاتی که برای یک تازه کار لازم افتد.
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 28 فروردین 1400، 07:33 ب‌ظ »
پیکارد بر اساس اثر انگشت آهنگ،‌اون رو در پایگاه اطّلاعاتی MusicBrainz جست‌وجو می‌کنه و برچسب‌هاش رو تصحیح می‌کنه. تو مخازن هم هست.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #5 : 28 فروردین 1400، 07:40 ب‌ظ »
sudo apt update
sudo apt install picard
میدونید که زکات علم نشر آن است