انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بهبود قابلیت ترجمه متن در کرومیوم و کروم  (دفعات بازدید: 863 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mah_diar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 227
درود
من برگردان درونی مرورگر کروم رو به‌کار می‌برم؛ برگردان کم و بیش خوب و خواناست، ولی هنگامی که واژه ها یا شماره‌های انگلیسی در نوشتار هستند، واژه‌ها جابه‌جا می‌شوند و از خوانایی نوشته کاسته می‌شه.
می‌خواستم بدونم راهی هست تا این درهم ریختگی رو زدایش کرد؟
سپاس‌گزارم.
« آخرین ویرایش: 29 تیر 1400، 05:15 ب‌ظ توسط مهدیار داعی »

آفلاین mah_diar

• Full Member
  • *
هیچ‌کسی راه‌حلی نداره؟

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
هیچ‌کسی راه‌حلی نداره؟
نه مشکل از مترجم هست من راهی که قبلا استفاده می کردم این بود که متن رو کپی می کردم و مستقیم به مترجم می دادم و نسبتا بهتر بود
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مرورگر کروم انحصاریه و در این انجمن‌ها پشتیبانی نمی‌شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mah_diar

• Full Member
  • *
مرورگر کروم انحصاریه و در این انجمن‌ها پشتیبانی نمی‌شه.
این ایراد در chromium هم هست و اگه راه‌کاری برای برداشتن این ایراد پیدا بشه به گمان زیاد روی مرورگر chromium هم می‌توان از اون بهره برد.

آفلاین mah_diar

• Full Member
  • *
هیچ‌کسی راه‌حلی نداره؟
نه مشکل از مترجم هست من راهی که قبلا استفاده می کردم این بود که متن رو کپی می کردم و مستقیم به مترجم می دادم و نسبتا بهتر بود
درسته؛ اگه با خود تارنمای برگردانندهٔ Google، نوشتار (نه تارنمای مبدا) رو برگردان کنیم، واژه‌ها به‌هم نمی‌ریزند؛ ولی بدی این روش اینه که خیلی کندتر و زمان‌برتر از برگردانی با راست کلیک هست.

در برگردانندهٔ Bing هم واژه‌ها برهم نمی‌ریزند ولی برگردانیش به خوبی Google نیست.
« آخرین ویرایش: 29 تیر 1400، 05:15 ب‌ظ توسط مهدیار داعی »