انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل پیست کردن در پوشه کامپیوتر یا etc اوبونتو(حل شده)  (دفعات بازدید: 351 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ali.md.z

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
سلام من میخوام در اوبونتو با برنامه main یه ایکون برای Tor Browser بسازم اما پوشه برنامه Tor در پوشه etc در computer پیست نمی شود؟
« آخرین ویرایش: 24 امرداد 1400، 07:25 ب‌ظ توسط ali.md.z »

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
چون برای اینکار باید دسترسی روت داشته باشید. برای ساخت آیکون برای tor browser حتما لازم نیست دایرکتوری (پوشه) tor رو کپی کنید توی /etc/ . بهتره اینکار رو هم انجام ندید چون شاید بعدا با نصب بسته‌های دیگه، مشکل درست بشه. البته احتمالش خیلی کمه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین ali.md.z

• Newbie
  • *
تشکر میخواستم بدونم پس چرا با main آیکون برای Tor Browser میسازم برنامه اجرا نمی شود اما با دبل کلیک روی فایل start tor برنامه اجرا می شود؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نمی‌دونم داری چی کار می‌کنی، ولی مطمينم داری یه کار اشتباهی می‌کنی.
اگه می‌خوای tor-browser توی فهرست برنامه‌هات باشه، بستهٔ torbrowser-launcher رو از مخازن نصب کن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ali.md.z

• Newbie
  • *
در رابطه با مخازن میخواستم دانلود کنم از torsocks استفاده کردم اما دانلود تا صد در صد میرفت و ارور میداد دیگه بیخیالش شدم به هر حال در برنامه main موقع انتخاب فایل اجرایی فایل start-tor-browser را از پوشه Browser انتخاب کردم فایل که محتواش program بود را انتخاب کردم نه اون دو فایل که text بودند.(چطور پست را حل شده اعلام کنم؟)

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
نمیخواد چیزی رو کپی کن با برنامه alacarte میتونی راحت به مقصود! برسی