انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ارور برنامه استیم  (دفعات بازدید: 2464 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : ارور برنامه استیم
« پاسخ #15 : 27 تیر 1400، 05:08 ب‌ظ »
سلام دوباره
یه مشکل دیگه پیش اومده. یعنی دو تا مشکل
یکی اینکه بعضی بازی ها بازم اجرا نمیشه. کارت گرافیکم نصب.
دوم اینکه وقتی میخوام برخی بازی هارو دانلود کنم این پیام رو میده:
YOUR WEB BROWSER DOES NOT SUPPORT THE MINIMUM SET OF FEATURES REQUIRED TO WATCH THIS BROADCAST
لطفا راهنمایی کنید مرسی
مرورگرت چیه ؟ اگه مربوط نیست شرمنده چون ترجمه کردم این شد 

مرورگر وب شما از مجموعه حداقل ویژگی های مورد نیاز برای تماشای این پخش پشتیبانی نمی کند
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
پاسخ : ارور برنامه استیم
« پاسخ #16 : 27 تیر 1400، 05:18 ب‌ظ »
کلا تجربه ام از استیم و پروتون رو میگم شاید مشکلاتت تونستی یکاری کنی
یک اینکه بهترین روش برای استفاده از پروتون اینه دور پارتیشن های ntfs خط بکشی اکثر مشکلات ارور بازی درست اجرا نشدن بازی و... من بخاطر همینه... خب حالا اگه هم استفاده میکنی حتما طوری بالا بیارش که با کاربر خودت باشه نه با دسترسی root  و..  چون استیم به مشکل میخوره شایدم نیمه کار کنه و اینکه حتی اگه درست هم کردی بازم دیدی پروتون قاطی میزنه(که برا من میزد) >:( پروتون رو انتقال بده به پوشه خانه (یعنی پوشه کاربرت جایی که استیم نصبه) که گرافیکی از خود استیم اینکارو انجام بده اینطوری مشکلات اجرا نشدن بازی های ویندوزی تا حدودی حل میشه(: خب ولی بازم پیشنهادم اینه ntfs بذاری کنار از فرمت های گنو/لینوکسی استفاده کنی چیز های خوبی هم داره حتی خیلی بهتر از ntfs مثل ext4 یا btrfs که بهش مهاجرت کردم.. ولی هنوز چند تا پارتیشن بخاطر اجرا نشدن ویندوز ntfs :-k :-| :-| :-|  راستی بعد این کارا اگه بازم مشکل داشتی پوشه steamapps  در داخلش پوشه ای به اسم compatdata هست یا کامل پاکش کن یا برای بازی مورد نظرت رو اینطوری ممکن اگه درست پروتون قبلا اجرا نشده باشه دوباره درستش میکنه و بعضی موقع بازی هارم چک کن درست نصب شده باشن(یبار هاردم مشکل خورد دیدم بازی های یه پوشه ام میزد سالمه ولی خراب بود بعضیاش تعمیر کردم بعضیا رو نصب دوباره) :D و کلااااامم اخر  ;D اگه استیمت دیدی ارور های مسخره میده و.. حالا هرچی باشه که قبلش نمیداد کل پوشه  .local/share/Steam پاکش کن برهه بعد دوباره روند نصب پیش ببر واسه من همین امروز هم یه مشکل داشتم جزئی بود ولی اینطور حلش کردم :)