انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل وصل شدن اینترنت فقط با فیلتر شکن Lantern یا تور(حل شده)  (دفعات بازدید: 4108 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ali.md.z

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
سلام من راهی برای ریست کل تنظیمات شبکه نتورک یا پروکسی می خواهم تور نصب کرده بودم و دوباره پاک کردم الان فقط با فیلتر شکن lantern به اینترنت وصل می شوم وقتی در سیتینگ پروکسی را اتومات انتخاب می کنم بدون فیلتر شکن به اینترنت وصل نمی شوم؟
« آخرین ویرایش: 26 امرداد 1400، 01:15 ب‌ظ توسط ali.md.z »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
در تنظیمات شبکه، پیشکار روی چه حالتیه؟ اگه می‌خوای مستقیم وصل شه باید روی «از کار افتاده» باشه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ali.md.z

• Newbie
  • *
سلام متوجه تنظیمات پیشکار سیستم نشدم در یک فایل namserver را 1.1.1.1 و 1.0.0.1 گذاشتم و بدون فیلتر شکن وصل شد ایا این حالت عادی اتصال به اینترنت است یا تنظیمات دیگری دارد؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
در حالت عادی باید ساناد سامانه به دست مدیر شبکه تنظیم بشه. ولی اگه داره کار می‌کنه، خیلی هم خوبه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ali.md.z

• Newbie
  • *
برای تنظیم حالت عادی با ساناد سامانه به دست مدیر شبکه چه کاری باید انجام بدم و ایا روی dns باشه ایرادی نداره یا مشکلی به وجود نمیاره؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
واقعیت اینه که خود میزکار باید این کار رو انجام بده.
نه. مشکلی نیست.