انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: خطای دیتابیس: (1040)Connection Failed  (دفعات بازدید: 1226 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین tempel

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 72
خطای دیتابیس: (1040)Connection Failed
« : 05 مهر 1400، 06:09 ب‌ظ »
سلام  وب سایتم را روی هاست آپلود کردم وقتی دو یا سه بار بیشتر باصفحات وبسایت کار میکنم مرتبا خطای اتصال به دیتابیس  را(به صورت زیر)می دهد، ولی پس از چند دقیقه وقتی صفحه را رفرش میکنم  مشکلی ندارد.(ازهاست رایگان( Bandwith Unlimited) استفاده میکنم ، همچنین دریک صفحه حدود سه یا چهار کوئری اجرا می شود). به نظرتون مشکل چیست؟

DataBase Connection Failed: Too many connections(1040)
یا
DataBase Connection Failed(2002)

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
پاسخ : خطای دیتابیس: (1040)Connection Failed
« پاسخ #1 : 05 مهر 1400، 06:11 ب‌ظ »
احتمالا منابع سخت‌افزاری کمه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین tempel

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 05 مهر 1400، 06:30 ب‌ظ »
احتمالا منابع سخت‌افزاری کمه.

از هاست رایگان https://infinityfree.net استفاده میکنم و درتبلیغاتش خیلی تعریف منابع سخت افزاری رو داده ، به نظرتون مشکل از هاست هست و باتغییر هاست مشکل حل میشه؟

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #3 : 05 مهر 1400، 06:35 ب‌ظ »
من هاست رایگان گیگفا هاست رو میشناسم ولی هنوز سایتم کامل نشده ببرم روی هاست
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین tempel

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 05 مهر 1400، 06:38 ب‌ظ »

هاست رایگان گیگفااستفاده میکردم ولی خیلی قطعی وپهنای باند محدود داشت.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 05 مهر 1400، 06:40 ب‌ظ »

هاست رایگان گیگفااستفاده میکردم ولی خیلی قطعی وپهنای باند محدود داشت.
اِ خوب شد گفتید ببخشید مربوط نیست ولی شما هاست رایگان خوب میشناسید قطعی نداشته باشه سایتم سنگین نیست
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین tempel

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #6 : 05 مهر 1400، 06:47 ب‌ظ »
هاست رایگان https://infinityfree.net/ را پیداکردم که در فروم های دیگر میگفتن خوبه ولی ظاهرا سایتم اینجا بامشکل مواجه شده که نمیدونم مشکل از هاست است یا چیز دیگر؟

حدس میزدم مشکل از کوئری های زیاد (یا به طورکلی Backend) باشه؟ فقط میخوام مطمئن باشم مشکل از هاست است که تغییرش بدم؟

آفلاین tempel

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #7 : 06 مهر 1400، 02:45 ب‌ظ »
حدأقل راهنمایی می کنید وقتی صفحات خطای دیتابیس میاد کاربر رو به یک صفحه دلخواه دیگر هدایت کنم؟

DataBase Connection Failed: Too many connections(1040)
or
DataBase Connection Failed: Connection Refused(2002)

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #8 : 06 مهر 1400، 06:01 ب‌ظ »
سلام اومدم فقط نظرم بگم که این هاست های رایگان تا جایی که چندین تاش تست کردم یا خرابن یا قطعی دارن و... کلا همیشه میلنگن..
اکثرا هم حجم های بالا و... دارن(که به چشم بیان) ولی حتی در بهترین شرایط دیدم سایتم بعد چند روز کلا بالا نمیاد و یه صفحه که مربوط به هاست هست میاره... کلا زیاد چیز خوبی نیستن این هاست های رایگان یا حداقل میشه گفت اکثرش...

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #9 : 06 مهر 1400، 06:58 ب‌ظ »
دیتابیس مشکل نداره ؟ میتونید یک عکس از همون صفحه بزارید ؟

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #10 : 06 مهر 1400، 07:01 ب‌ظ »
حس می کنم این همه امکانات و حافظه و پردازش نامحدود احتمالا اختصاصی نیست و به خاطر استفاده زیاد و پردازش زیاد این ارور رو میدن  ??? نمیدونم ؟

ویرایش : و احتمالا تعداد زیادی کاربر همزمان دارند از سخت افزار استفاده میکنند و حجم پردازش زیاد میشه
« آخرین ویرایش: 07 مهر 1400، 07:39 ق‌ظ توسط Mehr32 »

آفلاین tempel

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #11 : 06 مهر 1400، 08:12 ب‌ظ »
سلام اومدم فقط نظرم بگم که این هاست های رایگان تا جایی که چندین تاش تست کردم یا خرابن یا قطعی دارن و... کلا همیشه میلنگن..
اکثرا هم حجم های بالا و... دارن(که به چشم بیان) ولی حتی در بهترین شرایط دیدم سایتم بعد چند روز کلا بالا نمیاد و یه صفحه که مربوط به هاست هست میاره... کلا زیاد چیز خوبی نیستن این هاست های رایگان یا حداقل میشه گفت اکثرش...
ممنون بابت نظرتون، پس برای پروژه هایی که معلوم نیست مورداستقبال قرار میگیره یانه باید چه کار کرد؟ اول میخواستم برای این پروژه سرورمجازی بگیرم منتها باتوجه به هزینه هاش گفتم یه مدت کوتاهی روی هاست رایگان آپلودش کنم تا هم استقبال ازش مشخص بشه و هم تکمیل ترش کنم.

آفلاین tempel

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #12 : 06 مهر 1400، 08:17 ب‌ظ »
دیتابیس مشکل نداره ؟ میتونید یک عکس از همون صفحه بزارید ؟
خیر دیتابیس مشکلی نداره و روی لوکال هاست خیلی روان کارمیکنه. صفحه خاصی بالا نمیاد فقط همون نوشته(خطای کانکشن) رو میده وتا چند دقیقه دسترسی کلا به سایت قطع میشه.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #13 : 07 مهر 1400، 12:26 ق‌ظ »
ممنون بابت نظرتون، پس برای پروژه هایی که معلوم نیست مورداستقبال قرار میگیره یانه باید چه کار کرد؟ اول میخواستم برای این پروژه سرورمجازی بگیرم منتها باتوجه به هزینه هاش گفتم یه مدت کوتاهی روی هاست رایگان آپلودش کنم تا هم استقبال ازش مشخص بشه و هم تکمیل ترش کنم.
دقیقا یه مدت منم همینطور بودم دنبال یه چیز آزمایشی(: میتونی بجای سرور مجازی که معمولا هزینه بیشتری داره یه هاست ارزون بخری.. نمیدونم والا ولی هاست رایگان که دامنه رایگان میده(که زارتی ازت پس میگیره!) فکر نکنم بتونه توسعه بده بهت... دقیق یادم نمیاد ولی سر خیلی چیزای این هاست هامشکل داشتم نمیدونم دوست داشتن اذیت کنن یا چی((: دیگه آخریشم که گفتم خب این دیگه موندگار بعد یه مدت اینطور شد که اکثر موقع بجای باز کردن سایتم یه صفحه دیگه باز میشد که تبلیغ و خرید هاستشون بود... کلا بگم حقوق کاربر زیر صفر :D اون زمان که هاست های ارزون قیمت 5 تومنی بود الان نمیدونم چند شده((: ولی میتونی پروژت توی لوکال هاستم تست کنی حالا اگه اجرایی شد یه هاست کم قیمت اول شروع کنی(: