انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا قوانین انجمن شامل کافه اوبونتو هم می شوند؟  (دفعات بازدید: 1447 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
وقتی ناظرین سلیقه اشون رو هم لحاظ میکنن واسه نظارت روی تاپیک ها اینجوری پیش میره
تاپیک ایا خدا نه مشکل قانونی و نه هیچ چیزی نداشته (قوانین کشور رو میگم) منتها از اول معلوم بود که ثمر بخش نیست !
چون یکی یه حمله ای رو مسخره کرد و ادامه جر و بحثشون شد اون تاپیک
البته بحث هم نبود بهتره بگیم جدل بود ! ولی ناظرین دوست داشتن این جدل کش پیدا کنه

بحث کردن در مورد عقاید بده ؟ اتفاقا ذهن ادمو باز تر میکنه و دیدگاه بقیه رو هم بهت نشون میده !
مگ من گفتم بده ؟ اتفاقا اگر واقعا طرف دنبال رسیدن به یک جواب درست باشه (نه توافق یا هرچیز دیگ) خود من پایه ام !
ضمنا دیدگاه ها مهم نیست توی بحث های عقیدتی و فلسفی ما دنبال حقایق هستیم (فلسفه ضمنی شامل نمیشه)

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
وقتی ناظرین سلیقه اشون رو هم لحاظ میکنن واسه نظارت روی تاپیک ها اینجوری پیش میره
تاپیک ایا خدا نه مشکل قانونی و نه هیچ چیزی نداشته (قوانین کشور رو میگم) منتها از اول معلوم بود که ثمر بخش نیست !
البته بحث هم نبود بهتره بگیم جدل بود ! ولی ناظرین دوست داشتن این جدل کش پیدا کنه

بحث کردن در مورد عقاید بده ؟ اتفاقا ذهن ادمو باز تر میکنه و دیدگاه بقیه رو هم بهت نشون میده !

به قول جناب nixoeen:
در کل این انجمن برای اوبونتو هستش و می‌تونه تا نرم‌افزارهای آزاد و موضوعات علوم کامپیوتر پیش بره و پست‌های عقیدتی جایی توی اون نداره.
البته بستگی داره تعریف شما از دیدگاه چی باشه.
ناظرین هم مدت زیادی بود منتظر بودند شرایط پیش بیاد بحث خداناباوری رو پیش بکشند دیدند فرصت مهیاست یک تاپیک براش باز کردند و خودشون رو سبک کردند.
احساس میکنم شما با این حرفاتون و این تاپیک خودتونو سبک کردین !
دیدگاه یه معنی داره ! چیزی نیس که چند تا تعریف براش وجود داشته باشه !

مگ من گفتم بده ؟ اتفاقا اگر واقعا طرف دنبال رسیدن به یک جواب درست باشه (نه توافق یا هرچیز دیگ) خود من پایه ام !
ضمنا دیدگاه ها مهم نیست توی بحث های عقیدتی و فلسفی ما دنبال حقایق هستیم (فلسفه ضمنی شامل نمیشه)
کی این جواب درستی که میگین رو تعیین میکنه ؟
دنبال کردن حقایق در بحث غیر منطقی و موهومی و عقیدتی کاری بیهودس ! ولی اینکه دیدگاه بقیه رو هم ببینی درمورد ساز و کار هستی و از زاویه دیگه ای هم درکش کنی خیلی عالیه
« آخرین ویرایش: 19 بهمن 1400، 03:25 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
بسه دیگه  >:( اینطور که معلومه تاپیک ایا خدا بعد اون همه صفحه هنوز بحثش تموم نشده
خجالت بکشید حیا کنید چه کاریه
قرار نیست همه به یک دین باشن به شما چه که یکی دوست داره ... نه اینطوری نمیشه

بحث رو الکی کش ندید تموم شده رفته حالا چی پیش اومدی و کی خوشش اومده مهم نیست

اگه smf همچین قابلیتی داره اون تاپیک رو یا فقط برای اعضا بزارید که مهمان ها نتونن ببینن یا اینکه از موتور های جستجو پنهان کنید چون خوندن اون توسط مهمان یا کاربر تازه وارد اصلا جالب نیست
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
توجه کنید اینجا گروه تلگرامی نیست که خصوصی باشه این بحث ها ممکنه توی نتایج جستجوی اینترنت بیاد
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
نقل‌قول
دنبال کردن حقایق در بحث غیر منطقی و موهومی و عقیدتی کاری بیهودس ! ولی اینکه دیدگاه بقیه رو هم ببینی درمورد ساز و کار هستی و از زاویه دیگه ای هم درکش کنی خیلی عالیه
مگ باید کسی تعیین کنه ؟ میخوای به اون جمله کی درست و غلط رو تعیین میکنه برسی ؟ خب باشه
ما قواعد بدیهی منطق رو داریم (منطق علمی حضوری هست نه حصولی) و با استفاده از اون ها به قواعد یقینی میرسیم این روند کار هست تو خود بحث اثبات ها و غیره هم از این روش باید استفاده بشه
کار بیهوده بهانه اوردن هست ... قواعد منطقی واضح هستن و موضوعات موهومی هم لاینحل نیستن ! نتوانستن شما یا ندانستن شما دلیل بر لاینحل بودن یا بیهوده بودنش نیست
به هر حال اگر ناظرین اجازه بدن و اگر واقعا اهل بحث منطقی باشید توی یه تاپیک دیگ ادامه بدیم اینجا جاش نیست

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
بسه دیگه  >:( اینطور که معلومه تاپیک ایا خدا بعد اون همه صفحه هنوز بحثش تموم نشده

اگه smf همچین قابلیتی داره اون تاپیک رو یا فقط برای اعضا بزارید که مهمان ها نتونن ببینن یا اینکه از موتور های جستجو پنهان کنید چون خوندن اون توسط مهمان یا کاربر تازه وارد اصلا جالب نیست

خجالت ؟ حیا ؟ منم نگفتم همه به یک دین ( بهتره بگیم عقیده ) ، من میگم بحث کردن افرادی که در این زمینه ها اطلاعات دارن در دو ساید مختلف ، میتونه به امثال من در پیدا کردن بهتر باور و ارزش هاش کمک کنه ...
من در پروفایل شما high hero member میبینم ن ناظر ، دوست من ! ناظرین محترم هستن برای اینجور تذکرات ، ولی دقت کردید هر جا به خلاف عقیدتون رسید عصبانی شدین ؟ و تعیین تکلیف کردید ؟
« آخرین ویرایش: 19 بهمن 1400، 05:38 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین amini_am

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 62
آخرش یه کاری می کنید این سایت هم درش تخته بشه.  ](*,)

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
آخرش یه کاری می کنید این سایت هم درش تخته بشه.  ](*,)
هیچی نمیشه اگر هم بشه اخرش دوباره رفع فیلترش میکنن

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
نقل‌قول
مگ باید کسی تعیین کنه ؟ میخوای به اون جمله کی درست و غلط رو تعیین میکنه برسی ؟ خب باشه
ما قواعد بدیهی منطق رو داریم (منطق علمی حضوری هست نه حصولی) و با استفاده از اون ها به قواعد یقینی میرسیم این روند کار هست تو خود بحث اثبات ها و غیره هم از این روش باید استفاده بشه
کار بیهوده بهانه اوردن هست ... قواعد منطقی واضح هستن و موضوعات موهومی هم لاینحل نیستن ! نتوانستن شما یا ندانستن شما دلیل بر لاینحل بودن یا بیهوده بودنش نیست
به هر حال اگر ناظرین اجازه بدن و اگر واقعا اهل بحث منطقی باشید توی یه تاپیک دیگ ادامه بدیم اینجا جاش نیست
تنها چیزی که من میگم اینه که ضمن احترام به تمامی عقاید ، گفته های دوستان خدا ناباور در تاپیک ایا خدا بسیار منطقی تر بود و بیشتر با عقل جور در میومد ، همین !
و اینکه وجود چنین بحث هایی واقعا مفیده و خوندنشون و تماشای ساز و کار هستی از دید هر دو طرف واقعا ذهن ادمو باز میکنه تا درست تصمیم بگیره در مورد باوراش
آرچ و گنوم!

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
دوستان لطفاً دوباره بحث راه نندازید و اگر حرفی هم مونده داخل همون تاپیک بحث بشه بهتره. اینجا فقط در مورد عملکرد ناظران انتقاد شد.

نقل‌قول
تنها چیزی که من میگم اینه که ضمن احترام به تمامی عقاید ، گفته های دوستان خدا ناباور در تاپیک ایا خدا بسیار منطقی تر بود و بیشتر با عقل جور در میومد ، همین !
و اینکه وجود چنین بحث هایی واقعا مفیده و خوندنشون و تماشای ساز و کار هستی از دید هر دو طرف واقعا ذهن ادمو باز میکنه تا درست تصمیم بگیره در مورد باوراش
هر شخصی منطقش با فرد دیگر فرق داره. شما هم نباید منبعتون رو به افراد این انجمن محدود کنید. اینجا شاید بعضی افراد از جمله خود من (نمی گم من اشتباه نمی کنم) اشتباه کنند و اطلاعات غلط بدهند خودتون موظفید که برید راجب این موضوع تحقیق کنید.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *

خجالت ؟ حیا ؟ منم نگفتم همه به یک دین ( بهتره بگیم عقیده ) ، من میگم بحث کردن افرادی که در این زمینه ها اطلاعات دارن در دو ساید مختلف ، میتونه به امثال من در پیدا کردن بهتر باور و ارزش هاش کمک کنه ...
من در پروفایل شما high hero member میبینم ن ناظر ، دوست من ! ناظرین محترم هستن برای اینجور تذکرات ، ولی دقت کردید هر جا به خلاف عقیدتون رسید عصبانی شدین ؟ و تعیین تکلیف کردید ؟
من با شما بودم ؟ خلاف عقیده ؟ من گفتم عقیده شما نادرسته ؟ تعین تکلیف ؟
من نه با شما بودم نه با ممدیسم
من دارم میگم این چه بحثیه دارید می کنید ؟ الان بحثتون سر اینه که این بگه عقیده تو بده اون طرف هم همین رو بگه ۱۶ صفحه کش بیاد ؟ کار بی فایده ای است خوب هر کس تا خودش دنبال عقیده درست نره هرچی باهاش بحث کنی وقتت رو هدر دادی بی فایده است من هم برای شما تعین تکلیف نکردم ناظران هم نمیتونن کنن(در عقاید)

من کجا عصبانی شدم ؟ این ارسال 2581 ام من است شما بگر دوتا جا من عصبانی شدم یکی اینجا یکی تو ایا خدا

من وارد بحث نمیشم فقط میگم به عقاید هم احترام بزاریم تمومش کنیم بره
« آخرین ویرایش: 19 بهمن 1400، 06:41 ب‌ظ توسط Mehr32 »