انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کپی رایت (حل شد)  (دفعات بازدید: 7299 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
پاسخ : کپی رایت (حل شد)
« پاسخ #120 : 19 اسفند 1400، 10:08 ب‌ظ »
من بیشتر دنبال به چالش کشیدن نظریه ها هستم که بفهمم ایا حقیقت رو برامون میارن یا نه !
تا عقیده ای رو نسنجم نمیتونم بپذیرمش !

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #121 : 21 اسفند 1400، 12:29 ق‌ظ »
من بیشتر دنبال به چالش کشیدن نظریه ها هستم که بفهمم ایا حقیقت رو برامون میارن یا نه !
نمی خوام آیا خدا ۲ راه بندازم ولی در مورد اسلام (بحث خداباوری با اسلام فرق می کنه) هم شما سنجیدید؟
من خودم مسلمونم ولی مثلا اسلام میگه باید کسانی رو که کفر رو رواج میدن رو کشت! یکم غیر منطقی بنظر نمیاد؟
مثلا اگر اینطوری بخوایم حساب کنیم الان ما موظفیم جناب بهزادی و اسماعیلی رو بکشیم  ;D
خداحافظ لینوکس!

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #122 : 21 اسفند 1400، 01:37 ق‌ظ »
یه موضوع
وقتی من استفاده رایگان بکنم، شاید مشمول قوانین کپی‌رایت نشم ولی یه کسی این قوانین رو نقض کرده که من الآن میتونم رایگان از محصول استفاده کنم.
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #123 : 21 اسفند 1400، 01:55 ق‌ظ »
من خودم مسلمونم ولی مثلا اسلام میگه باید کسانی رو که کفر رو رواج میدن رو کشت! یکم غیر منطقی بنظر نمیاد؟
مثلا اگر اینطوری بخوایم حساب کنیم الان ما موظفیم جناب بهزادی و اسماعیلی رو بکشیم  ;D
یک اینکه لفظ دینی «کفر» چی هست اصن؟ واسه کسی که خارج یه دینی ایستاده که نمیشه اصطلاحات درون‌دینی به کار ببری، چون بی‌معنیه واسه‌ش. بهتره به جای این کلمه، بگی «کسانی که خدای من رو نمی‌پرستن و در موردش حرف می‌زنن»
و نکته‌ی دوم، من یادم نمیاد کفری چیزی رواج داده باشم. بلکه فقط یه سری سؤال پرسیدم و همین.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #124 : 21 اسفند 1400، 10:15 ق‌ظ »
نمی خوام آیا خدا ۲ راه بندازم ولی در مورد اسلام (بحث خداباوری با اسلام فرق می کنه) هم شما سنجیدید؟
بله سنجیدم ! شاید باورتون هم نشه اما هنوز هم میسنجم   ;D نه که مسخره کنم واقعا این کارو میکنم
بخاطر همین سنجیدن رفتم کتاب درآمدی بر منطق رو میخونم و وارد مباحثی مثل شاخت شناسی و اینها شدم ... یه زمانی اسلام رو هم حتی رد میکردم ولی خب جلو رفتم دیدم ... اره دیگ
این عزیزان تاج سرن درسته با هم بحث میکنیم اما همین عزیزان موقع مشکلات به دادمون میرسن
این ها هم کفر رو رواج ندادن ! مشکلی نیست

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #125 : 21 اسفند 1400، 03:21 ب‌ظ »
کفری در کار نیست کفر میشه گفت به شکلی است که یا میخواد عقاید رو تغییر بدی یا کلا از بین ببرشون (شاید درست منظورم رو نرسونده باشم )
اما اینجا مقایسه عقایده
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com