انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: با رده مشکلات در ویکی موافقید ؟  (دفعات بازدید: 505 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
با رده مشکلات در ویکی موافقید ؟
« : 24 تیر 1401، 09:53 ق‌ظ »
درود
توی انجمن به لطف دوستان داره در هفته مشکلات زیادی حل میشه که ارزش زیادی از نظر حجم قابل یادگیری دارند ولی با موضوعات جدید هی پایین می‌روند و به فراموشی سپرده می‌شوند
به نظرتون خوبه که به ویکی رده مشکلات اضافه کنیم و مشکلات حل شده (که واقعا ارزشش رو دارند ) رو در قالب مقالاتی به ویکی اضافه و در اونجا بایگانی کنیم ؟
اینطوری هم حجم مطالب مفید ویکی بیشتر میشه
هم دسترسی به راه حل ها ساده تر
هم مطالب مفید از بین نمیروند
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
پاسخ : با رده مشکلات در ویکی موافقید ؟
« پاسخ #1 : 24 تیر 1401، 12:02 ب‌ظ »
به نظر چیز خوبی میاد ولی چه مشکلاتی قراره اونجا قرار بگیره؟ یه معیاری برای اینکار لازم هست.

یه چیز دیگه که باید حواستون باشه اینه که بعضی وقتا مشکلات اونی که به نظر میان نیستند و ریشه مشکل از یه چیز دیگه هست. در این حالت معمولا پیروی از یه سری دستورعمل‌های کلی، اگه مشکلی اضافه نکنه، چیزی رو هم حل نمی‌کنه.
شاید به همین خاطر، این فکر مناسب نباشه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
« پاسخ #2 : 24 تیر 1401، 02:35 ب‌ظ »
فکر می‌کنم برای مشکلات، همین انجمن کافیه. ولی اگر راه حلی وجود داره که برای چندین مشکل هستش یا زیاد پیش میاد، می‌تونید جواب رو مستقیما توی ویکی بنویسید و به ویکی لینک بدید. ولی توجه کنید که نباید جواب یک سوال خاص باشه، بلکه یک چیز عمومی باشه.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #3 : 24 تیر 1401، 09:34 ب‌ظ »
فکر کنم منظورتون چیز هایی است که معمولاً راه حل واحدی داره مثل همون حذف بسته های اسنپ یا چیزی مثل مشکلاتی با کارت گرافیک ان ویدیا
در کل چیزی که کلا یکی دوتا راه برای حلش هست نه مثل چیزی تو مایه های بوت نشدن اوبونتو که باید چند جا عیب یابی بشه
اگه نظری دارید در خدمتم اگه نه حل شد
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com