انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار های تماس، پیامک، ساعت، مدیریت فایل و تصاویر و... متن باز در اندروید  (دفعات بازدید: 2049 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
یک لانچر یا راه‌انداز و ضبط صوت هم بدین صورت معرفی کنید
lawnchair لانچر خوبیه.

عجب لانچریه فوق العاده هست سبک و زیبا فقط یه سوال چجوری لانچر خود گوشی رو حذف کنیم؟یا غیر فعال کنیم؟
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
فقط یه سوال چجوری لانچر خود گوشی رو حذف کنیم؟یا غیر فعال کنیم؟
اگه بشه که باید از طریق adb انجام بدی. با دستور زیر:
pm uninstall -k --user 0 <app.name>
اسم اپ رو اگه تونستی که داخل تنظیمات و از بخش مدیریت اپ‌ها پیدا کن. اگه پیدا نشد هم داخل اینترنت سرچ کن. معمولاً سایت‌های شخص ثالث دانلود apk، اسم اپ‌ها رو می‌نویسن.

این رو هم بگم که با احتیاط از این دستور استفاده کن!
« آخرین ویرایش: 04 امرداد 1401، 12:43 ق‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 252
  • بی صدا اماپرمعنا! کم گوی اماگزیده گوی! حافظ دوست:)
نه خوب ظاهرا اندروید یه چیزایی حالیشه و وقتی نصب کردم ازم پرسید دیفالت کنم یا نه، این مشکل حل شد. فقط من الان مدیریت تماس امتحان کردم که اصلا خوب نبود، شماره رو که می‌نوشته اگه اولش صفر میزاشتی باید کامل شماره را می‌نوشتی که بهت پیشنهاد بده به کی می‌خوای زنگ بزنی، این امکان واسه من مهم بود، چون معمولا شماره‌ها رو حفظ هستم و می‌خوام مطمئن شم درست می‌نویسم، موزیکش امتحان کردم که خوب بود با این که یه‌سری امکانات پایه رو نداشت، باگی که در این برنامه بود این بود که بعد از اتمام پخش موسیقی و حتی بستن کامل برنامه هم ناتیفیکیشن پخش موسیقی رو نبست که مجبور شدم برنامه رو پاک کنم تا بتونم اونو بردارم از روی صفحه...
فایل منیجرش فعلا میزارم باشه چون هر چی باشه بهتر از این فایل منیجر مسخره شیائومی است، بقیشون را هم تست می‌کنم حالا...
درود مجدد. برنامه‌های Simple هنوز توسعه داده میشن، باگ ها و پیشنهادات خودتون رو گزارش و ارسال کنید.
بدرود!
مالی که ز تو کس نستاند، علم است...حرزی که تو را به حق رساند، علم است....جز علم طلب مکن تو اندر عالم... چیزی که تو را ز غم رهاند، علم است... مباش غره به علم و عمل، فقیه! مدام که هیچکس ز قضای خدای جان نبرد!

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
خیلی خوبه
و یک نکته که چیزی داریم به نام دکمه پاسخ که متن قبلی رو نقل قول نمیکنه  :D از اون هم استفاده کنید چون نقل قولتون واقعا ازار دهنده است
یا اینکه خط اول رو کپی کنید بعد با دکمه قرار دادن نقل قول صفحه پاسخ (لوگو پیام داره) اونو فقط قرار بدید اینطوری

نقل‌قول
درود. بزرگانی که فقط نرم افزار های متن باز مورد قبولشون هست و به اونها علاقه دارن( ;D) میخوام بهشون یکسری نرم افزارهای تماس، پیامک، ساعت، مدیریت فایل و تصاویر و... متن باز در اندروید معرفی کنم:) ...
درود. حقیقتاً نمیدونم منظورتون کدوم گزینه هست!
مالی که ز تو کس نستاند، علم است...حرزی که تو را به حق رساند، علم است....جز علم طلب مکن تو اندر عالم... چیزی که تو را ز غم رهاند، علم است... مباش غره به علم و عمل، فقیه! مدام که هیچکس ز قضای خدای جان نبرد!

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
از فرستادن چند پشت سر هم خودداری کنید. همهٔ پیغام‌ها رو در یک پست بنویسید.

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
درود.
چشم من رو بابت این خطا ببخشید.
جناب ناظر گزینه‌ی حذف ارسال وجود نداره؟
چون میخوام طبق گفته‌ی شما ارسال ها رو در یک نقل قل جمع اوری کنم تا تاپیک منظم‌تر بشود.
ممنون و سپاسگزارم:)
بدرود!

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
از این به بعد رعایت کنید.

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
درود. من رو ببخشید.
سعی می‌کنم که دیگر این خطا رو انجام ندم.
بدرود!

آفلاین Enderman

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 327
  • Technoblade Nerver die💔
پیامبر (ص):هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نرم افزار دوربین خوب یادتون نره:)
opencamera:
https://f-droid.org/fa/packages/net.sourceforge.opencamera/
این خیلی خوبه. مخصوصاً که می‌تونه عکس‌های webp و ویدیوهای x265 ضبط کنه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
یکم رابط کاربری دوربینه خوب نیست ولی امکانات عالی داره \\:D/
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین حافظ دوست

• Sr. Member
  • *
درود. لینک این برنامه رو هم قرار دادم.
ممنون و سپاسگزارم.
بدرود!
« آخرین ویرایش: 05 امرداد 1401، 04:54 ب‌ظ توسط حافظ دوست »