انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب یه توزیع گنو/لینوکسی دیگه کنار اوبونتو  (دفعات بازدید: 352 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mr-C0der

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
سلام به همه دوستان و ناظران انجمن ... میخواستم یه فدورا کنار اوبونتو داشته باشم که بتونم از هر دوتاشم استفاده کنم یه جورایی دوال بوت ویندوز و لینوکس ... ولی میخوام لینوکس و لینوکسش رو انجام بدم ... اگه میشه راهنماییم کنین ... ممنون میشم :)
if you want to change your life do two tasks:
1. go to windows cmd and type: format C
2. after the termination of windows install an GNU/Linux in your computer

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
نکته خاصی نداره. دو تا پارتیشن می‌سازی، مثلا اول اوبونتو رو نصب می‌کنی، بعد فدورا.
فدورا اوبونتو رو می‌شناسه، به اوبونتو باید بشناسونی، با اپدیت گراب!
آرچ و گنوم!

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 533
    • ذهن زیبا
نکته خاصی نداره. دو تا پارتیشن می‌سازی، مثلا اول اوبونتو رو نصب می‌کنی، بعد فدورا.
فدورا اوبونتو رو می‌شناسه، به اوبونتو باید بشناسونی، با اپدیت گراب!

+ می‌تونی از پارتیشن home مشترک استفاده کنی. اینطوری نام کاربریت در هر دو سیستم‌عامل، یکی می‌مونه و گذشته از اون، به پرونده‌هات هم دسترسی داری. این کار برای آزمایش و Distro Hopping به نظرم خیلی جوابه.

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
    • وب‌سایت شخصی
سلام به همه دوستان و ناظران انجمن ... میخواستم یه فدورا کنار اوبونتو داشته باشم که بتونم از هر دوتاشم استفاده کنم یه جورایی دوال بوت ویندوز و لینوکس ... ولی میخوام لینوکس و لینوکسش رو انجام بدم ... اگه میشه راهنماییم کنین ... ممنون میشم :)

شاید LXC بکارت بیاد و بتونی همزمان جفتشون رو داشته باشی

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 533
    • ذهن زیبا

یا داکر حتی.

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
    • وب‌سایت شخصی

یا داکر حتی.

آره داکر هم میتونه بدرد بخوره ولی داکر من خوندم بیشتر اپلیکیشن‌محور هست مثلا برای اینکه یه دیتابیس مای‌اس‌کیو‌ال رو بالا بیارید.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
داکر بارگنج فراینده، نه سامانه!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
    • وب‌سایت شخصی
داکر بارگنج فراینده، نه سامانه!

میشه همین رو به انگلیسی بنویسی بفهمیم؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نه. زبان انجمن‌ها، فارسبه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن