انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بهترین ارائه دهندگان اینترنت در ایران  (دفعات بازدید: 564 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
سلام، از عنوان مشخصه، خب شخصی که حداقل برای بنده که امکان پذیر نیست همه اینترنت های همراه و خانگلی رو بررسی کنم!، از اون رو بنظر میاد یه سری از خدمات دهندگان خدمات خوبی دارن و جدای از اینکه مجبورن یه سری فیلتر ها کنند ولی گام بیشتری بر نمیدارن برای محدودیت اینترنت، برای مثال درحال حاضر از اکثر کسایی که ایرانسل دارن(چه مودم چه همراه) میپرسم اونام میگن به سختی فیلتر شکن وصل میشه(اکثرا هم وصل نمیشه)، ولی در همین حال همراه اول وصل میشن همون فیلتر شکن ها، خلاصه دوست داشتم تجربیات در اختیار گذاشته بشه و مشخص بشه کدوم گزینه‌ها بهترین هستند از نظر دستکاری نکردن اینترنت و دادن خدماتی بدون قطعی های بی دلیل پی در پی خلاصش ارائه دهنده اینترنت کاربر پسند باشن و شایسته استفاده!

و اگه کسی حوصله داشت ممنون میشم درمورد اینکه چرا بعضی از اپراتور ها فرق دارن توضیح بدن، مثلا درمورد مسدود بودن پورت ها شنیدم، یعنی فرض میکنیم اوپن‌ ‌وی‌‌پی‌ان پورت ۵۶۷ و اون اپراتور کلا پورت ۵۶۷ میبنده؟! و یعنی در صورتی که از سمت سرور پورت اون رو تغییر بدیم بدون مشکلی وصل میشه؟ فکر کنم سوال پرسیدن تموم کنم بهتره!، ممنون میشم از انواع مسدود سازی توضیحات کوتاهی یا منبعی مناسب و قابل فهم بدید(:!
« آخرین ویرایش: 14 مهر 1401، 12:51 ق‌ظ توسط ali-n »

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
بهترین رپش استفاده از چندین اینترنت هست بشخصه تو اپراتور همراه ایرانسل محدودیت های کمتری داشته برام
تو نت خانگی هم معمولا فرق نداره از همه دیر تر وصل میشه ولی مبین نت اصلا خوب نبوده چون اول از همه قطع میکرده و وی پی ان های کمتری روش کار میکنن
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
من اینترنت مخابرات دارم محدودیتی از اول هم اجرا نشدن ولی پروتون وی پی ان و تور با هیچ روشی وصل نمیشه (شدوساکس خیلی خوبه )
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
ممنونم!  ممنون میشم اگه کسی دیگه هم خواست تجربه اش رو  یا اطلاعاتی که داره رو بیان کنه :)
من اینترنت مخابرات دارم محدودیتی از اول هم اجرا نشدن ولی پروتون وی پی ان و تور با هیچ روشی وصل نمیشه (شدوساکس خیلی خوبه )
اره اینترنت خانگلی محدودیت های کمتری روش اجرا شد تو این مدت و مثل اینترنت همراه قطع نشد، یعنی با پل های مروررگر تور هم وصل نمیشه؟ ???

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
نه
با پل هم نشد
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
    • وب‌سایت شخصی
بنظرم این سوال از این لحاظ که کدوم ارائه دهنده‌ها کمتر فیلتر میکنن منطقی نیست. چون ارائه دهنده‌ها از خودشون آزادی ندارن اینجا و باید به حرف بالادستی‌ها گوش بدن. الآن اینترنت ثابت محدودیت کمتری بهش اعمال شده تا اینترنت همراه.

در مورد مسدود بودن پورت‌ها هم شاتل اجازه نمیده از پورت ۲۲ استفاده کنم تا به سرورم توی خونه وصل شم(آی‌پی استاتیک دارم)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
درگاه‌های ۱ تا ۱۰۰۰ رو همه می‌بندن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
    • وب‌سایت شخصی

نه برای ماتریکس از ۴۴۳ استفاده میکنم و مشکلی نیست

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
سلام کمی اهمیت دادن به حقوق افراد و احترام به کاربر:

نه
با پل هم نشد
مرورگر تور snowflake امتحان کن البته ممکنه چند دقیقه طول میکشه وصل بشه

نقل‌قول
در مورد مسدود بودن پورت‌ها هم شاتل اجازه نمیده از پورت ۲۲ استفاده کنم تا به سرورم توی خونه وصل شم(آی‌پی استاتیک دارم)
مرسی(:
نقل‌قول
بنظرم این سوال از این لحاظ که کدوم ارائه دهنده‌ها کمتر فیلتر میکنن منطقی نیست. چون ارائه دهنده‌ها از خودشون آزادی ندارن اینجا و باید به حرف بالادستی‌ها گوش بدن. الآن اینترنت ثابت محدودیت کمتری بهش اعمال شده تا اینترنت همراه.
کاملا درسته ولی با توجه به فرق داشتن هرکدوم از اینترنت ها این پرستش برام به سوال اومد، برای مثال دو ارائه دهنده اینترنت همراه اول و ایرانسل در وصل شدن به یسری چیزا تفاوت دارن، گفتم شاید یه اپراتور خصوصی یا هرچی که یکم به فکر کاربرا باشه و محدودیت کمتری داشته باشه معرفی بشه وگرنه همینطور که عرض کردید در محدود کردن مجبور به انجام هستن!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
در کل برای چیزای بزرگ خیلی تفاوت ندارن مثلا تلگرام تو هردو فیلتره ولی مثلا فعلا پورت یا فلان وی پی ان میتونه فرق داشته باشه ایرانسل رو کمتر دیدم مشکل داشته باشه
:My Instagram
_.hartin._