انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چطور میشود اندازه اسکرول موس را در لینوکس Mint تغیر داد؟  (دفعات بازدید: 281 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Pegasus

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
  • یه ویندوزی عاشق لینوکس
چطوری میشه اندازه اسکرول صفحه رو تو لینوکس  مینت بیشتر یا کمتر کرد؟ با هر چرخوندن غلطک موس یه تعداد خط بالا یا پایین میشه. چطوری میشه این تعداد رو تغیر داد؟
یعنی معادل لینوکسی عکس زیر

به روز رسانی:
یعنی این گزینه که تو تنظیمات Mint نیست
« آخرین ویرایش: 08 دی 1402، 08:11 ب‌ظ توسط Pegasus »
تو11 سال گذشته 4 بار تلاش کردم گنولینوکس رو جایگزین ویندوز کنم ولی نشد.این بار 5th هست Debian 12

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2611
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
هیچ وقت در این انجمن استفاده درستی از کلمه لینوکس نکردید.
این اصلا ربطی به لینوکس نداره و لینوکس یک سیستم عامل نیست.
این به میزکار شما ربط داره، که احتمالا Cinammon هست.
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 807
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
نقل‌قول
صحبتم کلی هست و منظورم فقط شخصی ریپلای شده نیست :
جامعه کنترل گر ، افراد خودش رو مضطرب و وسواسی میکنه ، افراد قربانی این مسئله هم ناخوداگاه سعی میکنن دیگران رو کنترل کنن .
اگر من فکر میکنم یک رفتاری درست هست و همه جامعه بهتره (یا باید از نظر من) اون رفتار رو انجام بدن ، فقط و فقط می‌تونم به خودم اون رو گوشزد کنم و خودم سعی کنم همیشه اون رو انجام بدم ، تا توسط دیگران دیده بشه ، پسندیده بشه ، و تکرار و پخش بشه .
آزادی یعنی داشتن حق اشتباه کردن و اون زمانی فرد آزاد هست که انتخاب کنه ، وقتی بزور کسی رو مجبور کنیم آزاد باشه درواقع قفس بزرگتری براش گرفتیم .

آفلاین Pegasus

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
  • یه ویندوزی عاشق لینوکس
خیلی گیر به این کلمه ندید.از کلمه لینوکس استفاده میکنم که وقتی کاربرها فلان مشکل رو تو جستجوگرها سرچ میکنن بیان تایپک رو ببینن و مشکلشون حل بشه.
تو11 سال گذشته 4 بار تلاش کردم گنولینوکس رو جایگزین ویندوز کنم ولی نشد.این بار 5th هست Debian 12

آفلاین learner:~$

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 816
  • روزی روز گاری در گنو/لینوکس
خیلی گیر به این کلمه ندید.از کلمه لینوکس استفاده میکنم که وقتی کاربرها فلان مشکل رو تو جستجوگرها سرچ میکنن بیان تایپک رو ببینن و مشکلشون حل بشه.
کاربران باید پس از مدتی فرق گنو و لینوکس رو بدون و به اطلاعات عمومی شون اضافه بشه.اما اگر بحث کلی باشه ایرادی نداره ولی برای این تاپیک  که مربوط به میزکار شما هست. واجب هست
« آخرین ویرایش: 05 دی 1402، 05:33 ب‌ظ توسط learner:~$ »
مثل سمی کالونم( ; ).
خواستار پایان.
محکوم به کامپایل.