انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: ایرادات شناخته شده اوبونتو ۱۰.۰۴ و روش حل آنها  (دفعات بازدید: 4648 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین behdin

• Full Member
  • *
  • ارسال: 105
ببخشید نمیدونم این سوال جاش اینجا هست یا نه من کوبونتو دارم ولی وقتی از منوی kde/leave/shutdown میزنم سیستم خاموش نمیشه فقط مانیتور سیاه میشه و  سیستم هنگ میکنه در صورتی که با دستور sudo halt  از خط فرمان سیستم خاموش میشه  ](*,) لطفا کمکم کنید
بیا که رونق این کارخانه کم نشود       به زهد همچو تویی یا به فسق همچو منی

آفلاین ddavod

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 88
اقا من اوبونتو و کوبونتو 10.04 رو روی لبتاپ نصب کنم سیدی رو که میزارم چه به صورت لایو چه برای نصب که میزن یه صفحه سیاه ثابت میمونه و کاری هم نمیشه کرد کار دیگه ای هم که کردم ورژن 10.10 الفا کوبونتو رو تونستم به راحتی نصب کنم ولی ورژن 10.04 رو صفحه ای که گفتم گیر میکنه 

آفلاین mdoct

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
سلام وخسته نبا شید
من وقتی هدست رو میزنم رو سیستمم صداش کم میاد
من این مشکل رو تو ویندوز هم داشتم چون کارت صدام آنبورده realtek hd هستش
آیا راه حلی هستش که بشه تو اوبونتو صداش رو افزایش داد
با تشکر

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
می‌تونی از آمپلی‌فایر استفاده کنی ;D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اقا من اوبونتو و کوبونتو 10.04 رو روی لبتاپ نصب کنم سیدی رو که میزارم چه به صورت لایو چه برای نصب که میزن یه صفحه سیاه ثابت میمونه و کاری هم نمیشه کرد کار دیگه ای هم که کردم ورژن 10.10 الفا کوبونتو رو تونستم به راحتی نصب کنم ولی ورژن 10.04 رو صفحه ای که گفتم گیر میکنه 
احتمالا لپ‌تاپ شما سونی نیست؟ اگه این‌طوره به انتهای کامند بوت این عبارت رو اضافه کنید: nomodeset
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین *Ali*

• Newbie
  • *
  • ارسال: 8
سلام من در لپ تاپ acer 5741 خودم اوبونتوی 10.04 نصب کردم . برای تنظیمات نور صفحه مشکل دارم یعنی هرچی کم و زیاد میکنم اصلا نور صفحه تغییری نمیکنه و ثابت میمونه و به همین خاطر خیلی از شارژم کم میشه . میشه منو راهنمایی کنید ؟

آفلاین matin021

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 43
« آخرین ویرایش: 27 مهر 1389، 01:01 ب‌ظ توسط matin021 »

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
سلام من در لپ تاپ acer 5741 خودم اوبونتوی 10.04 نصب کردم . برای تنظیمات نور صفحه مشکل دارم یعنی هرچی کم و زیاد میکنم اصلا نور صفحه تغییری نمیکنه و ثابت میمونه و به همین خاطر خیلی از شارژم کم میشه . میشه منو راهنمایی کنید ؟
شما رفتی به poweroption و از اونجا تنظیماتشو کم و زیاد کنی؟تو اونجا هم کم و زیاد نمیشه؟
من aspire5520 دارم و واقعا هیچ مشکلی باهاش ندارم.هیچ مشکلی!
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین *Ali*

• Newbie
  • *
  • ارسال: 8
از اون عکس باطری که وارد Perferfance میشم و تنظیمات Brightness رو هر تغییری بدم اصلا توی نور صفحه هیچ تغییری حاصل نمیشه ، حتی با کلید های میانبر روی خود نوت بوک . ولی توی ویندوز 7 اصلا این مشکل وجود نداره   ](*,)
مشکل از کجا میتونه باشه ؟ شارژم توی ویندوز 7 تقریبا دو برابر اوبونتو میره  ::)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
عجیبه. من acer aspire 2930 دارم و هیچ مشکلی با هیچ سخت‌افزاری ندارم.

آفلاین hamidshots

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
ممنون خیلی کمک کرد