انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب و فعال کردن وایرلس dell-vostro 1520 ??  (دفعات بازدید: 8133 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ahmadflasher

• Newbie
  • *
  • ارسال: 8
نصب و فعال کردن وایرلس dell-vostro 1520 ??
« : 12 آبان 1389، 03:00 ب‌ظ »
سلام. من برای فعال کردن درایور وایرلس لبتاپم به : system>hardware dirvers میرم و اونجا دوتا گزینه برای وایرلس هست
1. broadcam b43 wireless driver
2-  broadcom STA wireless driver
با زدن دکمه active اولی فعال میشه اما وقتی کلید خاموش روشن وایرلس لبتاپو می زنم وایرلس روشن نمی شه  ???
دومی رو هم وقتی میخوام active کنم خطای System Error :install archive () failed رو میده
کسی میدونه مشکل چیه؟؟
 نا گفته نمونه من تا دو هفته پیش میتونستم broadcom STA wireless driver رو فعالش کنم و وایرلسم روشن میشد. اما الان فعال نمیشه و خطای بالا رو میده

آفلاین ahmadflasher

• Newbie
  • *
پاسخ به: نصب و فعال کردن وایرلس dell-vostro 1520 ??
« پاسخ #1 : 12 آبان 1389، 10:07 ب‌ظ »
کسی نیست که بتونه این مشکل رو حل کنه ؟؟

lomion

• مهمان
« پاسخ #2 : 12 آبان 1389، 11:00 ب‌ظ »
تا جایی که یادم میاد، کلیت کار در مورد چیپست b43 اینطوری بود، باید fw-cutter  نصب میشد و بعد از طریق ndis wrapper درایور ویندوز رو بهش بدید.

آفلاین ahmadflasher

• Newbie
  • *
« پاسخ #3 : 12 آبان 1389، 11:55 ب‌ظ »
تا جایی که یادم میاد، کلیت کار در مورد چیپست b43 اینطوری بود، باید fw-cutter  نصب میشد و بعد از طریق ndis wrapper درایور ویندوز رو بهش بدید.
من قبل از این که این پست رو بزنم اول تو انجمن سرچ کردم و کارایی که دوستان گفته بودن رو انجام دادم مثل نصب fw-cutter و ...
همونطور که گفتم قبلا با فعال کردن broadcom STA wireless driver می تونستم وایرلس رو روشن کنم اما الان هر کاری می کنم فعال نمیشه و ارور میده .
منظورتون از ndis wrapper چیه؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید

lomion

• مهمان
« پاسخ #4 : 13 آبان 1389، 10:20 ق‌ظ »
ndis wrapper یه برنامه هست که درایورهای ویندوزی وایرلسها رو از طریق استفاده از فایلهای inf نصب می کنه. یعنی کافیه شما درایور ویندوزی اون وایرلس رو داشته باشید (یا از توی پوشه های ویندوزی پیدا کنید) و بعدش استفاده کنید.

بروز رسانی: این صفحه از مستندات اوبونتو و همچنین این موضوع در انجمنهای اصلی اوبونتو، در مورد نصبش پیدا کردم. امیدوارم که کار کنه.
« آخرین ویرایش: 13 آبان 1389، 10:25 ق‌ظ توسط lomion »