انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: وصل شدن به اینترنت با کامپیوتر از طریق گوشی a1200  (دفعات بازدید: 2113 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sayres

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1096
    • دست نوشته های من
من میخوام به اینترنت وصل شم...
ولی نیاز به motorola phon tools دارم تا بتونم با لبتاپم به وصیله گوشیم به net وصل شم...
با گوشی های دیگه راحت بدون نرم افزار وصل شدم اما با گوشی motorola خودم نمیشه و
نیاز به این نرم افزار دارم ???

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
این هم راهنمای کامل اشتراک اینترنت از A1200 به لینوکس و برعکسش:
http://www.motorolafans.com/forums/a780-general-chat/1439-how-internet-connection-sharing-mack-connectivity-pack.html ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mahdi1533

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 266
یلام دوست عزیز من خودم الن با جی ‍‍‍‍بی ازی از تو ابونتو 8.4 به اینترنت ول هستم البته گوشی من نوکیاست.اگه می خواید تا راهنمایی کاملش رو برات بزارم ;)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
یلام دوست عزیز من خودم الن با جی ‍‍‍‍بی ازی از تو ابونتو 8.4 به اینترنت ول هستم البته گوشی من نوکیاست.اگه می خواید تا راهنمایی کاملش رو برات بزارم ;)

آره خب. گوشی های نوکیا خودشون قابلیت اتصال مستقیم رو دارن. ولی A1200 یه تیکه لینوکس خالیه که باید برای هر کاری پکیجش رو نصب کنی ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین b_gholamali

• Full Member
  • *
  • ارسال: 233
منم مشکل شما رو داشتم، 10.04 درایور motorola usb modem رو نداره، اما با اوبونتو 10.10 و چاکرا (من این دو تا رو امتحان کردم) مشکلی نخواهی داشت...
به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری، شاخه ای از آن را همين امروز به من هديه کن...