انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: برنامه Ubuntu Global Jam در تهران  (دفعات بازدید: 3030 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ahmad598

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
برنامه Ubuntu Global Jam در تهران
« : 23 اسفند 1389، 01:12 ق‌ظ »
سلام
اول اینکه ببخشید اینجا می نویسم، اما اجازه‌ی تاپیک جدید در بخش اخبار نداشتم.
خوب همین، برنامه‌ای برای جشن انتشار این نسخه‌ی جدید توی تهران نداریم؟ مثلا جمع شیم پراگ؟ وقتش هم بد نیست: ۱۲ تا ۱۴ فروردین. کار زیادی هم برای انجام دادن نداره، فوقش یه پوستره و یکی-دو تا کیک باید سفارش بدیم. بروشور هم بد نیست اما به نظرم اومد خیلی به درد نمی‌خوره چون اکثر کسایی که میان خودشون اطلاعات کافی دارن.
منتظر نظراتتون هستم  ;)

ویرایش: تیتر تاپیک تصحیح شد. جشن انتشار نیست، Ubuntu Global Jam ه، هرچی که می خواید ترجمه اش کنید! در ضمن دیگه کیک هم نمی خواد!
« آخرین ویرایش: 23 اسفند 1389، 03:16 ب‌ظ توسط ahmad598 »

آفلاین dingdang

• Full Member
  • *
  • ارسال: 176
پاسخ به: جشن انتشار اوبونتو ۱۱.۰۴ در تهران
« پاسخ #1 : 23 اسفند 1389، 01:40 ب‌ظ »
فکر کردم برنامه‌ی جشن رو گذاشتن اینجا.
چرا با احساساتمون بازی می‌کنی غزیز؟ :دی چه طرز تاپیک گذاشتنه اخه؟‌‌
:)

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
پاسخ به: جشن انتشار اوبونتو ۱۱.۰۴ در تهران
« پاسخ #2 : 23 اسفند 1389، 02:17 ب‌ظ »
سلام
خوب همین، برنامه‌ای برای جشن انتشار این نسخه‌ی جدید توی تهران نداریم؟ مثلا جمع شیم پراگ؟ وقتش هم بد نیست: ۱۲ تا ۱۴ فروردین. کار زیادی هم برای انجام دادن نداره، فوقش یه پوستره و یکی-دو تا کیک باید سفارش بدیم. بروشور هم بد نیست اما به نظرم اومد خیلی به درد نمی‌خوره چون اکثر کسایی که میان خودشون اطلاعات کافی دارن.
منتظر نظراتتون هستم  ;)
سلام.
آقا اوبونتو مگه تو اردیبهشت نمیاد؟شما یه ماه قبلش میخوای جشن بگیری.تازه اوبونتو رو باید یه ماه بعدش باید جشن گرفت چون final release  همون نسخه بتا هست.یه ماه بعدش با آ\دیتاش میشه نسخه نهایی. :D
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین ahmad598

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
پاسخ به: برنامه Ubuntu Global Jam در تهران
« پاسخ #3 : 23 اسفند 1389، 03:27 ب‌ظ »
سلام
منتظر نظراتتون هستم  ;)
سلام.
آقا اوبونتو مگه تو اردیبهشت نمیاد؟شما یه ماه قبلش میخوای جشن بگیری.تازه اوبونتو رو باید یه ماه بعدش باید جشن گرفت چون final release  همون نسخه بتا هست.یه ماه بعدش با آ\دیتاش میشه نسخه نهایی. :D
درسته، اوبونتو 11.04 28 آوریل میاد که میشه 8 اردیبهشت. خب حالا نظرتون برای Ubuntu Global Jam چیه؟!
این طور که من از ویکی اوبونتو خوندم اصل این برنامه برای اینه که دور هم جمع بشیم و باگهای اوبونتو رو پیدا کنیم و شروع کنیم به برطرف کردن. یا اینکه بشینیم Documentation رو تکمیل کنیم، و یا ترجمه ها رو. در واقع یکی از برنامه های جانبی این مسئله، آشنایی با بقیه ی اوبونتو-کار-های محلیه. اما خب فکر کنم تو تهران کل برنامه به همین خلاصه بشه، نه؟! البته شاید بقیه نظر بدن که وقتی ما قرار نیست همون کار اصلیه Global Jam رو انجام بدیم، چرا این اسم رو روش بذاریم؟
خلاصه نظراتون رو بگید ببینیم چی کار می کنیم دیگه.
برای آشنایی بیشتر با این برنامه هم https://wiki.ubuntu.com/UbuntuGlobalJam خوبه. آخر همین صفحه می تونید آرت-ورک های فارسی این برنامه رو هم ببینید؛ فارسی سازیشون کار بچه های هراته! ظاهرا LoCo فعالی دارن!
« آخرین ویرایش: 23 اسفند 1389، 03:36 ب‌ظ توسط ahmad598 »