انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: سوال در مورد حداقل سخت افزار برای نمایش گرافیکی در کاربردهای پزشکی و صنعتی  (دفعات بازدید: 1171 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین POo

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • 12.04, debian testing
دوستان سلام، این سوال کلا در مورد سخت افزارِ و لزوما ربطی به لینوکس نداره

من میخوام بدونم حداقل سیستم مورد نیاز برای اینکه بشه یک GUI رو اجرا کرد چیه یا اینکه بشه یک عکس رو روی نمایشگر نمایش داد.
مثلا فرض کنید یک دستگاه سونوگرافی دیتا رو میفرسته به سخت افزار، فرضا روی اون سخت افزار یک سیستم عامل خط فرمانی مثل داس یا لینوکس نصبه حالا من میخوام برنامه ای که نوشتم این دیتا رو تحلیل کنه و اون رو به صورت عکس روی صفحه نمایش بده، حالا حداقل امکانات سخت افزاری برای انجام این کار چیه؟ حالا اگر این برنامه من یک GUI ساده داشته باشه چی؟ رزولوشن تصویر چی؟
در واقع روی این سیستم عامل تنها GUI مورد نیاز همون برنامه منه. (این دستگاه های جدید انقدر پیشرفته شدن که در بعضی موارد شاید نیاز به رندرینگ هم باشه)

دوستان اگر میدونین این دستگاه های رایج پزشکی پردازش دیتا رو روی چه سیستم عاملی انجام میدن هم لطفا به من بگین؟ مثلا freedos، لینوکس و ...  شرکت هایی مثل فیلیپس خودشون سیستم عامل توسعه دادن؟

پیشاپیش ممنون
« آخرین ویرایش: 01 آذر 1392، 12:25 ق‌ظ توسط POo »
پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت     ناخلف باشم اگر من به جوی نفروشم

آفلاین POo

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • 12.04, debian testing
اینم یک نمونه از چیزی که منظورمه:
http://www.sonosite.com/m-turbo----
این مورد هم هست، مثلا به جای اون لپتاپ ساده ترین سیستم و سیستم عاملی که میشه استفاده کرد چیه؟
pdf:
www.terason.com/support/pdfs/white_paper1.pdf
« آخرین ویرایش: 02 آذر 1392، 07:31 ق‌ظ توسط POo »
پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت     ناخلف باشم اگر من به جوی نفروشم