انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عذرخواهی از بابت در دسترس نبودن انجمنها  (دفعات بازدید: 22348 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Cyber Man

• Full Member
  • *
  • ارسال: 115
  • و در روز هشتم دنیای مجازی را آفرید
ممنون بابت همه چیز
بهترین انجمنی هست که تا حالا من تجربه کردم
هزار بار مراجعه اما برای همیشه مرخص از دنیای واقعی

آفلاین shervinkh

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • An ENFP
    • سایت شخصی
به تظر منم سیستم فروم رو عوض کنید.

یعنی چی؟چون ubuntuforums.org از smf استفاده می کنه ما هم باید از اون استفاده کنید؟

به نظرم smf خیلی بده.اگه phpbb نصب کنید خیلی بهتر میشه.همه امکانات این smf رو داره به اضافه هزاران چیز دیگه.امنیتش هم خیلی خوبه.

اگه خواستید من می تونم تو تبدیل انجمن کمک کنم.
Gentoo KDE x86_64
Notebook:Asus N53SN
www.shervin.org

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033

یعنی چی؟چون ubuntuforums.org از smf استفاده می کنه ما هم باید از اون استفاده کنید؟

vBulletin ©2000 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd. Ubuntu Logo, Ubuntu and Canonical © Canonical Ltd. Tango Icons © Tango Desktop Project. lingonberry

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 758
  • گوگل دوست خوبیه، فقط باید ازش بپرسی
    • یادداشتهای بیت نیمسوز
لیسانس وی بی مگه چقدره؟ یه گلریزون میخواد :) وی بی خیلی بهتره phpbb تو حجم بالا کم میاره :) یادمه مجید آنلاین که خودش پشتیبان و مبلغ اصلی bb بود بعد از یه مدتی خودش مجبور شد سوئیچ کنه به vB .

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 317
  • رقابت ایجاد شده، هست و ادامه داره...
    • هنر، علم، تکنولوژی، طبیعت
لیسانس وی بی مگه چقدره؟ یه گلریزون میخواد :) وی بی خیلی بهتره phpbb تو حجم بالا کم میاره :) یادمه مجید آنلاین که خودش پشتیبان و مبلغ اصلی bb بود بعد از یه مدتی خودش مجبور شد سوئیچ کنه به vB .

سلام؛

خواهش می کنم بی خودی از وی بی تعریف نکنید، وی بی هم یه سیستم انجمن سازه مثل همه ی سیستم ها... فقط فروشی بودنش هست که باعث شده همه فکر کنن سیستم خوبیه. من خودم لایسنس وی بی رو دارم هم نسخه ی 3 و هم نسخه ی 4، اما دارم از phpBB استفاده می کنم.

اتفاقاً وی بی توی حجم های بالا کم میاره، تازه از لحاظ امنیتی هم خیلی مورد داره، و هر بار کلی باگ فیکس میشه از این وی بی - من خودم وقتی نصبش کرده بودم توی 1 ماه 3 بار سیستم رو ارتقا دادم.

به نظر من همین SMF خوبه - همین سیستم هم خیلی پتانسیل داره و میشه کلی پیشرفتش داد.

من خودم یکی از طرفداران سیستم Phpbb هستم ولی در عین حال مخالف تبدیل سیستم این انجمن.

در انتها جا داره از مدیران انجمن به خاطر زحماتشون تشکر کنم و دست یکایک مدیران رو به گرمی می فشارم.  :)
محمد شکوهی - یک هنرمند علاقمند به تکنولوژی...

آفلاین maka

• Full Member
  • *
  • ارسال: 205
    • گنودام (Gnudom)
سلام
آقای مدیران لطفا یه نظری راجع به عوض کردن سیستم بدین دیگه!!!
یه نظرسنجی بزارین ببینین افراد چی میگن!!
تا دیر نشده یه فکری به حالش بکنین!!!

با ارادت بسیار به مدیران انجمن!!!

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
قطعا هر سیستمی برای خودش مزایا و معایبی داره! ولی ما به دلایل مختلف در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تغییر نرم‌افزار انجمن نداریم :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
چطوري كوكي رو ميدزدن؟؟
چطور مبشه جلوش رو گزفت؟

آفلاین voltan

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 300
    • Persian Xoops Project
نقل‌قول
چطوري كوكي رو ميدزدن؟؟

وقتی یه سیستم حفره امنیتی داشته باشه !!

نقل‌قول
چطور مبشه جلوش رو گزفت؟

اون حفره امنیتی به روشی رفع بشه !!

نقل‌قول
متاسفانه انجمن گروه کاربران ایرانی اوبونتو طی هفته گذشته چندین بار مورد حمله قرار گرفت و سارقین با ارسال صفحات مختلف برای ربودن کوکی‌های مرورگر کاربران توانستند به رمز عبور کاربران دسترسی پیدا کرده و سپس از آن طریق با افراد مختلف و از جمله برخی مدیران تماس حاصل نمایند. در نهایت سارقان موفق به ربودن رمز عبور برخی از مدیران سایت شده و توانستند تعدادی ارسال هرز داشته باشند.

اگه اشتباه نکنم
 به این نوع حمله میکن تزریق به اس کیو ال که حمله کننده ها یک سری کد آلوده رو به دیتابیس سایت وارد میکنن ( مثلا با ارسال چند پست در انجمن ) . هدف از این کد ها اینه که وقتی صفحه/ پست مربوطه برای کاربری بارگذاری میشه ( اطلاعاتش از دیتابیس فراخونی میشه ) این کد های آلوده هم به همراه پست فراخونی بشه و اجرا بشه . به شکلی به کاربر درخواست کننده اون اطلاعات ( کسی که مثلا یه تاپیک رو باز کرده ) حمله بشه . مثلا به طور خودکار یه ویروس به کامپیوتر کاربر ارسال بشه یا یک صفحه که ویروسی فراخونی بشه یا نشست/کوکی بین کاربر و سایت به روش و برای انجام کار خاصی دستکاری بشه . و ...

این حمله ها معمولا توسط یه سری ربات انجام میشه . پس سیستم ثبت نام یک سایت امن باید از ثبت نام این ربات ها جلوگیری کنه ( بعضی وقت ها به دلیل تغییرات که مدیران سایت ها میدن برای ثبت نام ساده تر اعضا این ربات ها هم میتونن ثبت نام کنن )

همینطور هر وب سایتی باید یک سیستم امنیتی داشته باشه که جلوی این نوع حملات رو بگیره مثلا نوع کدی که داره به سیستم وارد میشه آنالیز کنه و کد مخرب رو تشخصی بده یا کلا جلو ورود کد اچ تی ام ال رو بگیره و ...

آفلاین voltan

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 300
    • Persian Xoops Project
مثلا توی یکی از سایت های من به این دلیل که سیستم ثبت نام رو تغییر داده بودم و موارد امنیتی رو رعایت نکرده بودم یه مجموعه ربات ثبت نام کرده بودن و در عرض ۲ روز نزدیک به ۶۰۰۰ نظر فرستاده بودن البته سیستم امنیت سایت جلوی ارسال نزدیک به ۸ هزار نظر و پست ارسالی در انجمن رو گرفته بود . که مجبور شدیم نظرات رو پاکسازی کنیم و تنظیمات سیستم ثبت نام رو تغییر بدیم.

آفلاین Tahmooreth

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 366
  • یــاد بـاد

504 - The requested server didn't answer in time.

این اروری هست که این چند روزه زیاد میبینم. فروم رو باید چند بار refresh کنم تا بیاد. دوستان هم این مشکل رو دارند؟
مشکلات سرور تمومی نداره؟!

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو

504 - The requested server didn't answer in time.

این اروری هست که این چند روزه زیاد میبینم. فروم رو باید چند بار refresh کنم تا بیاد. دوستان هم این مشکل رو دارند؟
مشکلات سرور تمومی نداره؟!
خیلی وقت هست که من همچین چیزی ندیدم
و این رو بزن
tools-->clear recent history
ok
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.