انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تبریک کسب رتبه اول جستجوی کلمات توسط وب گردان ایرانی  (دفعات بازدید: 3260 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 558

ىه نظر من تبلیغات منفیه و راست نیست.من الان در ایران نیستم ولی در همین کشوری الان توشم تبلیغ منفی بهتره بگم لجن مال کردن مسلمانان و کشور های مسلمان بویژه ایران در راس امور و برنامه انهاست.گوگل هم از همین امر پیروی میکنه.قبلا میگفتن کشور های بلوک شرق در اروپا مثل لهستان رتبه اول رو داره حالا میگن ایرانه.یعنی ما از چین و هند هم بدتریم که  2،5 میلیارد جمعیت دارند و عدم تعادل جمعیت زن و مرد در این دو کشور به یک بهران تبدیل شده؟

حرف شما متین ولی من قبول ندارم.حاج آقا دانشمند رو اگر بشناسید (روحانی در زمینه مسایل دینی-توی گوگل اسمشو هم سرچ کنید عکس و سخنرانیش زیاد هست) در یکی از سخنرانی هاشون که ما هم حضور داشتیم(سال ۸۶-۸۷) در مورد فناوری و اینترنت یه کم صحبت کردند. این مسله رو پیش کشیدن که چرا در یک آزمایش چند ماه در ایران ۸۰ میلیون دسترسی به سایت های مستهجن رو گزارش دادند.در ادامه فرمودند بفرض که ۴۰ میلیون از این ارقام هم دروغ باشه...چرا باید در کشور شیعه مذهب اینقدر تقاضا به این موارد وجود داشته باشه.؟
هر چند که بحث در مورد مسایل دیگه بود مثل اینکه ازدواج اینترنتی خوب نیست و...
در نهایت بیان کردند لطفا فناوری رو به گند نکشید.
فک کنم نیازی به اثبات گوگل هم نباشه؟

نقل‌قول
یعنی ما از چین و هند هم بدتریم که  2،5 میلیارد جمعیت دارند و عدم تعادل جمعیت زن و مرد در این دو کشور به یک بهران تبدیل شده؟
شما چین و هند رو با ما مقایسه میکنید؟
یعنی فک میکنید ما در حد اونا هستیم؟ما خیلی عقب ترم...به این دلیل که با اینکه ادعای ایرانی بودن داریم و ف ی س بوک اسم ما رو از لیست کشور هاش حذف کرده همه ما برای ورود به ف ی س بوک صف کشیدیم در حالی که ...
حتی یک چینی هم در ف ی س بوک نیست؟چرا حتی یک چینی هم در ف ی س بوک نیست؟ 

و ما میطوانیم

آفلاین سیروس

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 615
پاسخ به: تبریک کسب رتبه اول جستجوی کلمات توس
« پاسخ #16 : 11 تیر 1390، 09:57 ب‌ظ »
این آمارها ملاک نیست.هر بار که در لینک جستجو کنی نام یک کشور بالا میاد.مثلا اینجا در همین لینک نام ویتنام بالا آمده و ایران اصلا توش نیست.موصوع همونه و مربوط به همه سالهاست

http://www.google.com/trends?q=sex&ctab=0&geo=all&date=all&sort=0
« آخرین ویرایش: 11 تیر 1390، 09:59 ب‌ظ توسط سیروس »

lomion

• مهمان
ظاهرا دوستان خیلی رعایت نمی کنن موضوع بی ربط بودن به گنو/لینوکس رو :| تاپیک قفل شد. اگر باز موضوعات بی ربط بخواد مطرح بشه، به اجبار با دوستان مطرح کننده برخورد خواهد شد.